O společnosti neria.info

Máme jedno poslání: pomoci vám najít správný software pro váš počítač, mobilní telefon nebo tablet. Naším hlavním cílem je poskytnout vám alternativy k softwaru, který již znáte a který chcete nahradit. Na základě doporučení našich uživatelů uvádíme skvělé alternativy k aplikacím, které chcete nahradit. Připojením se k webu se můžete podílet na zlepšování těchto doporučení, takže se prosím připojte!

Zůstaňte v obraze

Existuje mnoho způsobů, jak sledovat neria.info a zůstat v kontaktu. Připojte se k našemu serveru Discord , sledujte @neria.info na Twitteru, sledujte naši stránku na Facebooku a samozřejmě nám můžete posílat pravidelné e-maily na [email protected] .

Podmínky a zásady ochrany osobních údajů

neria.info ví, že vám záleží na tom, jak jsou vaše osobní údaje používány, a vaše soukromí bereme velmi vážně. Více o tom v našich zásadách ochrany osobních údajů a zásadách cookie .

Kontakt, hlášení chyb a žádost o funkce

Pokud si chcete promluvit o reklamě nebo se z jiného důvodu chcete s námi spojit soukromě, pošlete e-mail na adresu [email protected] . Hlášení chyb a další dotazy týkající se webu nám prosím nahlaste na kterémkoli z našich kontaktních kanálů, jako je server Discord nebo fyzický dopis na této adrese.

27 Kilobyte ABBox 45142104 30 StockholmŠvédsko