Aplikace s funkcí 'Built-in Burner'

 1. NTLite, nástupce nLite, je špičkový konfigurační nástroj Windows vytvořený nezávislým vývojářem.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 2. Alcohol je výkonný software pro vypalování disků CD a DVD systému Windows, který usnadňuje vytváření záloh disků DVD* a CD. Kromě toho vám program umožňuje ukládat nejpoužívanější disky CD jako obrázky do počítače, takže je můžete vyvolat kliknutím na tlačítko.

  Bundleware

  Bezplatná verze Alcohol 52% obsahuje dodávaný volitelný panel nástrojů adwaru. Rovněž nainstaluje Smart File Advisor, aniž by vám umožnilo zrušit zaškrtnutí této možnosti během instalace.

  Snímek obrazovky


 3. Freemake Video Converter je video konvertor, který umožňuje převádět videa na avi, wmv, mp4 (iPhone, iPod, iPad, PSP, xBox), 3gp, rip dvd, extrahovat mp3, vypalovat DVD a Bluray, vytvářet prezentaci fotografií a vizualizaci zvuku, stříhat, připojte se, otáčejte a nahrajte videa, fotografie a hudbu na YouTube.

  Bundleware

  Instalační program obsahuje OpenCandy. Při instalaci buďte opatrní: Fórum

  Hlavní okno
  zobrazit více
 4. Nimble Writer je univerzální nástroj pro psaní příběhů, ať už jde o krátké hrané příběhy nebo dokonce úplné romány nebo knihy. Zaměřuje se na to, aby nerušil, byl jednoduchý a plně přizpůsobitelný.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 5. Nejjednodušší způsob vypalování disků CD, DVD nebo Blu-ray. Kopírujte disky jediným kliknutím, komprimujte a převádějte video. Rozšiřte svou knihovnu iTunes pomocí webového záznamu zvuku. Sledujte své video, filmy a televizní pořady kdekoli.
  Rozložení zvukového disku
  zobrazit více
 6. Acoustica je komplexní zvukový editor pro nahrávání, úpravy, mixování a mastering.
  Pracovní prostor Acoustica Premium Edition 7 se zvukovým klipem načteným v editoru.
  zobrazit více
 7. Lehká a velmi snadno použitelná aplikace pro vypalování disků CD/DVD s rozhraním ve stylu průvodce.

  Přerušeno

  od roku 2014 žádná nová verze.

  Startovací obrazovka
  zobrazit více
 8. LiquidCD slouží k vypalování disků CD a DVD. Umožňuje vypalovat osobní hybridní disky (tj. Zobrazovat soubory pouze na PC/Mac), přidat na disk vlastní ikonu a vypalovat soubory cue/bin.

  Přerušeno

  Oficiální webové stránky již nejsou k dispozici. Poslední verzi 2.0.8, vydanou v listopadu 2010, lze stále stáhnout z MacUpdate

  Snímek obrazovky
  zobrazit více