Aplikace s funkcí „Vestavěný přehrávač“

 1. Vložte své soubory do Dropboxu na jednom počítači a budou okamžitě k dispozici na kterémkoli z vašich dalších počítačů, ve kterých je také nainstalován Dropbox.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 2. Tor je svobodný software a otevřená síť, která vám pomáhá bránit se před analýzou provozu, což je forma síťového dohledu, který ohrožuje osobní svobodu a soukromí, důvěrné obchodní aktivity a vztahy a státní bezpečnost.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více


 3. Disk Google je služba pro ukládání a synchronizaci souborů, která umožňuje cloudové úložiště uživatelů, sdílení souborů a společné úpravy. Disk Google obsahuje sadu Google Docs, kolaborativní kancelářský balík aplikací pro zvýšení produktivity, který nabízí: ...
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 4. Se vzestupem rozsáhlých vládních monitorovacích programů je Tox snadno použitelnou aplikací, která vám umožní spojit se s přáteli a blízkými, aniž by to někdo poslouchal.
  Universal Tox Client. Toxický klient, který běží na Androidu, iOS, Windows, Mac OSX, Linux, FreeBSD a na webu. Napsáno v JS pomocí React & React Native / elektron.
  zobrazit více
 5. Total Commander je shareware Orthodox File Manager (OFM) pro Windows. Mezi některé funkce patří integrovaný FTP klient, porovnávání souborů, navigace v archivu a nástroj pro přejmenování s podporou regulárních výrazů.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 6. Mediální centrum umožňující okamžité sledování filmů, seriálů a kanálů YouTube. Můžete sledovat v HD, s titulky a snadno přenášet jakýkoli soubor do televize prostřednictvím DLNA, Chromecast, AppleTV! Stremio vám také poskytuje oznámení o nových epizodách / filmech.
  Objevte - nejoblíbenější filmy
  zobrazit více
 7. FastStone Image Viewer je rychlý, stabilní a uživatelsky přívětivý prohlížeč obrázků, převodník a editor. Má celou řadu funkcí, které zahrnují prohlížení obrázků, správu, porovnávání, odstranění efektu červených očí, zasílání e-mailů, změnu velikosti, oříznutí a úpravy barev.
  Screenshot celého rozhraní programu
  zobrazit více
 8. BiglyBT je plně funkční, open source, bittorrent klient založený na open source projektu Azureus, nyní Vuze . Funkce:
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 9. Koofr
  • Freemium • Vlastní
  • Mac
  • Linux
  • Online
  • Android
  • iPhone
  • Tablet Android
  • Windows Phone
  • iPad
  • Google Chrome
  • Software jako služba (SaaS)
  • Firefox
  Koofr je bezpečný, zabezpečený a jednoduchý způsob ukládání, zálohování a sdílení vašich dokumentů, fotografií, videí a dalších. Nabízí až 10 GB bezplatného bezpečného úložiště pro vaše soubory s cenově dostupnými upgrady a možnostmi připojení více cloudových účtů.
  Koofr WebApp
  zobrazit více
 10. Vuze (dříve Azureus) je bezplatný klient BitTorrent sloužící k přenosu souborů prostřednictvím protokolu BitTorrent. Vuze je napsán v Javě a používá Azureus Engine. Kromě bittorrentingu umožňuje Vuze uživatelům prohlížet, publikovat a sdílet originální videoobsah v kvalitě DVD a HD.

  Bundleware

  Při instalaci buďte opatrní: Fórum

  Přerušeno

  Vuze, která nebyla od roku 2017 aktualizována. Https://fossbytes.com/best-torrent-client-windows-free-torrent-downloaders/

  Hlavní uživatelské rozhraní
 11. BitTorrent je program peer-to-peer vyvinutý společností Bram Cohen a BitTorrent, Inc., který se používá k nahrávání a stahování souborů prostřednictvím protokolu BitTorrent. BitTorrent byl první klient napsaný pro protokol.
  Stahování a nahrávání
  zobrazit více
 12. FrostWire je bezplatná otevřená aplikace pro sdílení souborů P2P BitTorrent a stahování souborů v cloudu v jednom. Je to vidlička LimeWire .

  Varování

  Na VirusTotal 26/66 AntiVirus označil instalační program jako škodlivý

  https://www.virustotal.com/gui/file/75b209b3bb747037792b6c7a10a0a123fab23ed4ed17b937c240ddc45ff8f6ee/detection

  Bundleware

  Jak uvádí VirusTotal, instalační program obsahuje Opencandy. Při instalaci buďte opatrní. https://www.virustotal.com/en/file/60a309e91ba1039c3527053867e0e210ff2e18628a01acc264d82430e6436889/analysis/

  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 13. Shareaza je nejluxusnější a nejpropracovanější systém sdílení souborů, jaký najdete. Může využít až čtyři samostatné sítě peer-to-peer, včetně EDonkey2000, Gnutella, BitTorrent a nativní sítě Shareaza, Gnutella2.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 14. Wondershare UniConverter je all-in-one nástroj pro převádění DVD a videa a vypalovačka DVD, která vám pomůže převádět videa/audio ve formátech AVI, WMV, MP4, MKV, FLV, 3GP, MPG atd.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více