Aplikace s funkcí 'Built-in Video Converter'

 1. Avidemux je bezplatný editor videa určený pro jednoduché úlohy řezání, filtrování a kódování. Podporuje mnoho typů souborů, včetně AVI, souborů MPEG kompatibilních s DVD, MP4 a ASF, pomocí různých kodeků. Úkoly lze automatizovat pomocí projektů, fronty úloh a výkonného skriptování.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 2. Vuze (dříve Azureus) je bezplatný klient BitTorrent sloužící k přenosu souborů prostřednictvím protokolu BitTorrent. Vuze je napsán v Javě a používá Azureus Engine. Kromě bittorrentingu umožňuje Vuze uživatelům prohlížet, publikovat a sdílet originální videoobsah v kvalitě DVD a HD.

  Bundleware

  Při instalaci buďte opatrní: Fórum

  Přerušeno

  Vuze, která nebyla od roku 2017 aktualizována. Https://fossbytes.com/best-torrent-client-windows-free-torrent-downloaders/

  Hlavní uživatelské rozhraní


 3. Transmageddon je video transkodér pro systémy Linux a Unix vytvořený pomocí GStreamer. Jako vstup podporuje téměř jakýkoli formát a může generovat velmi velké množství výstupních souborů.
 4. AmoyShare AnyMusic je snadno použitelná bezplatná hudební služba, která vám umožní objevovat, stahovat, přenášet a přehrávat bezplatné MP3 kdekoli a kdykoli.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více