Aplikace s funkcí „Vestavěný prohlížeč“

 1. Vložte své soubory do Dropboxu na jednom počítači a budou okamžitě k dispozici na kterémkoli z vašich dalších počítačů, ve kterých je také nainstalován Dropbox.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 2. Disk Google je služba pro ukládání a synchronizaci souborů, která umožňuje cloudové úložiště uživatelů, sdílení souborů a společné úpravy. Disk Google obsahuje sadu Google Docs, kolaborativní kancelářský balík aplikací pro zvýšení produktivity, který nabízí: ...
  Snímek obrazovky
  zobrazit více


 3. Calibre je bezplatná a otevřená aplikace pro správu knihoven elektronických knih vytvořená uživateli pro uživatele. Mnoho jazyků, navržených kolem konceptu logické knihy, tj. Jeden záznam ve vaší knihovně, který může odpovídat skutečným souborům elektronických knih v několika formátech.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 4. DBeaver - Universal Database Manager a SQL klient. DBeaver je bezplatný a open source (GPL) univerzální databázový nástroj pro vývojáře a správce databází. Použitelnost je hlavním cílem tohoto projektu, uživatelské rozhraní programu je pečlivě navrženo a implementováno.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 5. Nový Microsoft Edge, který byl od základu přestavěn pomocí Chromia , vám přináší prvotřídní kompatibilitu a výkon, zabezpečení a soukromí, které si zasloužíte, a nové funkce navržené tak, aby vám přinesly to nejlepší z webu.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 6. ZJEDNODUŠUJTE, JAK PRACUJETE Jedna platforma pro bezpečnou správu obsahu, pracovní postup a spolupráci PRÁCE Z CLOUDU Snadné zabezpečení, správa a sdílení všech vašich souborů UPOZORNĚNÍ VYUŽÍVÁNÍ TÝMŮ (BOX NOTES) Dělejte si poznámky ze schůzek, sdílejte aktualizace stavu a plánujte projekty společně od ... .
  Práce z cloudu
  zobrazit více
 7. XnView je nástroj pro prohlížení a převod grafických souborů. XnView je poskytován jako FREEWARE pro soukromé nekomerční nebo vzdělávací účely (včetně neziskových organizací).
  Okno prohlížeče (verze pro Windows)
  zobrazit více
 8. FreeCommander je snadno použitelná alternativa ke standardnímu správci souborů systému Windows. Program vám pomůže s každodenní prací ve Windows. Zde najdete všechny potřebné funkce pro správu datového skladu.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 9. Adobe Acrobat je řada aplikačního softwaru a webových služeb vyvinutých společností Adobe Systems pro prohlížení, vytváření, manipulaci, tisk a správu souborů ve formátu PDF (Portable Document Format).
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 10. Koofr
  • Freemium • Vlastní
  • Mac
  • Linux
  • Online
  • Android
  • iPhone
  • Tablet Android
  • Windows Phone
  • iPad
  • Google Chrome
  • Software jako služba (SaaS)
  • Firefox
  Koofr je bezpečný, zabezpečený a jednoduchý způsob ukládání, zálohování a sdílení vašich dokumentů, fotografií, videí a dalších. Nabízí až 10 GB bezplatného bezpečného úložiště pro vaše soubory s cenově dostupnými upgrady a možnostmi připojení více cloudových účtů.
  Koofr WebApp
  zobrazit více
 11. Sketchfab je první webová služba, která publikuje interaktivní 3D obsah online v reálném čase bez doplňků. Každý nový formát má svou globální platformu: videa mají Youtube, fotografie flickr, zvuky Soundcloud ... Nyní mají 3D soubory Sketchfab.
  Procházejte obrovský archiv obsahu
  zobrazit více
 12. WebScrapBook je rozšíření prohlížeče, které věrně zachycuje webovou stránku pomocí různých formátů archivů a přizpůsobitelných konfigurací pro budoucí načítání, organizaci, anotaci a úpravy. Tento projekt dědí ze staršího doplňku Firefox ScrapBook X. Funkce:
  Zachyťte webové stránky pomocí WebScrapBook.
  zobrazit více
 13. FeedReader je moderní desktopová aplikace navržená tak, aby doplňovala stávající webové účty RSS. Aktuálně jsou podporovány Tiny Tiny RSS, Feedly, ownCloud News. InoReader bude brzy přidán. [Nahrazeno News Flash]

  Přerušeno

  Na základě readme github je tento projekt nyní archivován a nebude aktualizován. https://github.com/jangernert/FeedReader/

  Autor projektu pracuje na NewsFlash. https://gitlab.com/news-flash/news_flash_gtk

  Tiny Tiny RSS s nabídkou sdílení
  zobrazit více
 14. Zip Utility - NOVINKY od - "Verze 4.2 = ŽÁDNÝ DALŠÍ ADWARE. IZARC INSTALLER JE ÚPLNĚ ADWARE ZDARMA" Žádný bundleware, který se zobrazuje v popisu.

  Bundleware

  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 15. Zapisování poznámek se opět stává intuitivním Uspořádejte si osobní, pracovní a třídní poznámky. Prohlížejte a upravujte Microsoft OneNote na iPadu a Macu. Váš společník ve OneNotu na iPadu Vytváření poznámek bude opět intuitivní. Uspořádejte si osobní, pracovní a třídní poznámky. Zobrazit a upravit ...
  Snímek obrazovky
  zobrazit více