Aplikace s funkcí „Korekce barev“

 1. GIMP je bezplatný program pro takové retuše fotografií, kompozici obrázků a vytváření obrázků. V zásadě je to nejbližší věc k Photoshopu, kterou můžete získat zdarma.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 2. Kdenlive je nelineární editor videa. Je založen na rámci MLT a přijímá mnoho zvukových a video formátů, umožňuje přidávat efekty, přechody a vykreslování do formátu podle vašeho výběru.
  Protokolování
  zobrazit více


 3. Adobe Photoshop je komerční editor obrázků, který nastavuje standard v kreativní ilustraci a projekční práci se sofistikovaným pracovním postupem založeným na vrstvách a robustní, profesionální sadou funkcí.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 4. DaVinci Resolve kombinuje nejpokročilejší barevný korektor na světě s profesionálními vícestopými úpravami, takže nyní můžete upravovat, opravovat barvy, dokončovat a dodávat vše z jednoho systému!
  Hollywoodské postové řešení č. 1
  zobrazit více
 5. Redshift upravuje teplotu barev podle polohy slunce. V noci a ve dne je nastavena jiná teplota barev.
  Snímek obrazovky
 6. LightBulb je aplikace, která snižuje namáhání očí způsobené zíráním na obrazovku počítače při práci v pozdních hodinách. Jak den pokračuje, průběžně upravuje gama a mění teplotu barev displeje ze studené modré odpoledne na teplou žlutou v noci.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 7. Pinta je bezplatný, otevřený zdrojový program pro kreslení/úpravy po vzoru Paint.NET . Jeho cílem je poskytnout uživatelům jednoduchý, ale účinný způsob kreslení a manipulace s obrázky v systémech Linux, Mac a Windows.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 8. XMedia Recode dokáže převádět téměř všechny populární audio a video formáty včetně 3GP, 3GPP, 3GPP2, AAC, AC3, AMR, ASF, AVI, AVISynth, DVD, FLAC, FLV, H.261, H.263, H.
  Formát
  zobrazit více
 9. Adobe After Effects je premiérový software pro digitální video efekty, používaný v celém odvětví pro filmovou a televizní produkci i kreativní práci včetně špičkových video úvodů a zvukově reaktivních hudebních vizualizátorů.
  Adobe After Effects 2017
  zobrazit více
 10. OpenToonz je animační program, který je bezplatnou verzí softwaru Toonz, animačního softwaru, který mimo jiné používá Studio Ghibli.
  GTS
  zobrazit více
 11. PhotoScape je zábavný a snadný software pro úpravu fotografií, který vám umožňuje opravovat a vylepšovat fotografie.
  Prohlížeč: Prezentace, Celá obrazovka, Tapeta, Bezztrátové otáčení, Exif
  zobrazit více
 12. VEGAS Pro využívá sílu umělé inteligence, aby vaše video produkce byla o dva kroky napřed.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 13. Lightworks je střihač, který poskytuje bezkonkurenční rychlost a flexibilitu, plně integrovaný s ostatními členy rodiny Complete Collaboration.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 14. Aplikace je zdarma na F-Droid a na GitHubu, ale můžete si ji koupit v Obchodě Google Play a podpořit tak vývojáře.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více