Aplikace s funkcí „Oříznout video“

 1. Avidemux je bezplatný editor videa určený pro jednoduché úlohy řezání, filtrování a kódování. Podporuje mnoho typů souborů, včetně AVI, souborů MPEG kompatibilních s DVD, MP4 a ASF, pomocí různých kodeků. Úkoly lze automatizovat pomocí projektů, fronty úloh a výkonného skriptování.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 2. XMedia Recode dokáže převádět téměř všechny populární audio a video formáty včetně 3GP, 3GPP, 3GPP2, AAC, AC3, AMR, ASF, AVI, AVISynth, DVD, FLAC, FLV, H.261, H.263, H.
  Formát
  zobrazit více


 3. PhotoScape je zábavný a snadný software pro úpravu fotografií, který vám umožňuje opravovat a vylepšovat fotografie.
  Prohlížeč: Prezentace, Celá obrazovka, Tapeta, Bezztrátové otáčení, Exif
  zobrazit více
 4. Streamable je nejjednodušší způsob vytváření a sdílení videa na světě. Je to jednoduché, rychlé a zdarma.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 5. Open source software bez jakýchkoli omezení - převaděč všech formátů video | audio | image profesionálové kodeky a standardy - nástroj švýcarského nože Windows a OSX.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 6. StaxRip je aplikace pro kódování videa pro Windows s bezkonkurenční sadou funkcí a použitelností.
  Hlavní
  zobrazit více
 7. AnvSoft Any Video Converter je nejznámější video konvertor pro převod video souborů mezi různými formáty, s vysokou rychlostí převodu a vynikající kvalitou videa.

  Varování

  Během aktualizace softwaru věnujte pozornost a zrušte zaškrtnutí políčka SpyHunter (nebezpečné) v části „vlastní instalace“.

  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 8. S Movavi Video Converter můžete připravit multimediální soubory pro okamžité přehrávání v jakémkoli formátu a na jakémkoli zařízení. 180+ FORMÁTŮ
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 9. Klonovat jakékoli viditelné okno Oříznout náhled Automatická a ruční změna velikosti zachovat poměr stran Náhled více oken ze stejného procesu, cmd+n pro otevření a cmd+w pro zavření Pinch pro přiblížení Ovládání neprůhlednosti
  Snímek obrazovky
 10. WonderFox DVD Ripper Speedy je výkonný bezplatný software pro kopírování disků DVD, který dokáže zkopírovat obsah disků DVD. Dešifrujte ochranu CSS a kódu regionu
 11. FFmpegYAG je pokročilé grafické uživatelské rozhraní pro populární nástroj pro kódování zvuku/videa FFmpeg .

  Přerušeno

  Zdá se, že projekt již není rozpracován. Poslední verzi, 0.7.6, vydanou v červenci, lze stále stáhnout ze serveru SourceForge

  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 12. Vestavěná aplikace fotoaparátu pro iPhone. Získejte dokonalý obraz s pokročilou technologií pixelů ve vašem iPhonu, iPadu a iPodu touch. Jediné, co musíte udělat, je najít něco krásného, ​​otevřít aplikaci Fotoaparát a klepnout na tlačítko Spoušť.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 13. Stellar Converter pro Audio Video je optimalizovaný a kompetentní migrátor mediálních souborů v kombinaci se skupinou významných funkcí, které dokončí konečnou konverzi bezchybným, ale snadným způsobem.
  1. Přidat soubory (PC)
  zobrazit více
 14. Nejpokročilejší online video editor. Pouhými několika kliknutími můžete převádět, upravovat, stříhat, nahrávat, ořezávat nebo demuxovat video soubory. Volný způsob úpravy filmů bez instalace jakéhokoli softwaru. HLAVNÍ FUNKCE * Je ZDARMA * Je schopen zpracovat video soubory až do 600 MB.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 15. Total Video Converter je konvertor videa a nástrojů s vysokým rozlišením, rychlý a zkušený. Je to víc než konverze videa. S tolika nabízenými funkcemi je tento Video Converter kompletním řešením, abyste si mohli užívat multimediální život.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více