Aplikace s funkcí „Publikování na ploše“

 1. Scribus je aplikace pro publikování na ploše (DTP). Scribus je navržen pro flexibilní rozvržení a sazbu a schopnost připravit soubory pro zařízení pro nastavení obrazu v profesionální kvalitě. Může také vytvářet animované a interaktivní prezentace a formuláře PDF.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 2. Apache OpenOffice je přední open-source kancelářský balík, který nabízí bezplatné aplikace pro zpracování textu, tabulky, prezentace, grafiku, databáze a další.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více


 3. Draw vám umožní vytvořit cokoli od rychlého náčrtu až po složitý plán a poskytne vám prostředky pro komunikaci s grafikou a diagramy. S maximální velikostí stránky 300 cm x 300 cm je Draw vynikajícím balíčkem pro vytváření technických výkresů, obecných plakátů a mnoha dalších.
 4. Pokud můžete vytvořit web, můžete vytvořit desktopovou aplikaci. Electron je rámec pro vytváření nativních aplikací pomocí webových technologií, jako je JavaScript, HTML a CSS. Postará se o tvrdé části, abyste se mohli soustředit na jádro své aplikace.
  Vytvářejte aplikace s nabídkou
  zobrazit více
 5. Od prvních dnů vizualizace řady Affinity jsme plánovali bezkonkurenční trojici elegantních, moderních aplikací přizpůsobených pro práci s nejnovější technologií-ultrarychlou, s ohromujícím výkonem a zcela zbavenou nadýmání.
  Zatím žádné screenshoty
 6. Navrhněte profesionální rozvržení pro tisk a digitální publikování. Adobe InDesign bourá bariéry mezi online a offline publikováním. Vytvářejte působivá rozvržení tisku, pohlcující obsah pro přehrávání v běhu aplikace Adobe Flash Player a interaktivní dokumenty PDF.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 7. LyX je dokumentový procesor, který podporuje přístup k psaní na základě struktury vašich dokumentů (WYSIWYM) a ne pouze na jejich vzhledu (WYSIWYG). LyX kombinuje sílu a flexibilitu TeX/LaTeX se snadným použitím GUI.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 8. Díky softwaru pro vektorové ilustrace, rozvržení stránky, úprav fotografií a trasování je CorelDRAW Graphics Suite X7 ideální pro profesionální a příležitostné designéry, kteří se zabývají jakýmkoli typem grafického projektu.
  verze macOS
  zobrazit více
 9. Pages je výkonný textový procesor, který vám umožní vytvářet úžasné dokumenty, a je součástí většiny zařízení Apple. A díky spolupráci v reálném čase může váš tým spolupracovat odkudkoli, ať už na počítačích Mac, iPad, iPhone nebo pomocí PC.
  Mám rád koláč. (?)
  zobrazit více
 10. Draw, součást sady Apache OpenOffice , je grafický editor, který vám poskytuje nástroje pro komunikaci s vizuály a diagramy. S maximální velikostí stránky 300 cm x 300 cm je Draw účinný nástroj pro plakáty, grafy, grafy a další.
  Pro technické výkresy s integrovanou funkcí odstupňování (není k dispozici v PowerPointu)
  zobrazit více
 11. Publii vám umožňuje vytvářet, upravovat a spravovat neomezený počet webů ze stejné aplikace s okamžitým přepínáním; žádné databáze nebo jiná pověření k zapamatování.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 12. Microsoft Publisher, součást sady Microsoft Office Suite , vám pomáhá vytvářet, personalizovat a sdílet celou řadu interních publikací a marketingových materiálů.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 13. Knihovna kódování čárových kódů podporující více než 50 symbolů. Toto je originální generátor čárových kódů ZINT, reference v čárových kódech s otevřeným zdrojovým kódem. ZINT je licencován podle podmínek GPL v3. Podle BSD 3 je licencován pouze obsažený backend (neboli sdílená knihovna ZINT).
 14. Volba spisovatele nástroje pro psaní románu. Online i offline, stolní i mobilní. Organizace kapitoly/scény; historie verzí; analytika a cíle; pokročilá kontrola gramatiky; exportovat a publikovat do epubu ... vše, co potřebujete k podpoře psaní románů.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 15. Počítačová aplikace pro vytváření a úpravu složitých rozvržení stránek v prostředí WYSIWYG. Běží na Mac OS X a Windows. Poprvé byl vydán společností Quark, Inc. v roce 1987 a je stále vlastněn a vydáván jimi.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více