Aplikace s funkcí 'Skenovat dokumenty'

 1. Vložte své soubory do Dropboxu na jednom počítači a budou okamžitě k dispozici na kterémkoli z vašich dalších počítačů, ve kterých je také nainstalován Dropbox.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 2. Foxit Reader
  Foxit Reader je bezplatný a lehký multiplatformní prohlížeč dokumentů PDF. Jeho základní funkce je kompatibilní s PDF Standard 1.7.

  Bundleware

  Instalační program se pokusí nainstalovat McAfee WebAdvisor a PhantomPDF Business. Ty lze přeskočit kliknutím na Odmítnout u každého.

  35 jazyků
  zobrazit více


 3. NAPS2 je aplikace pro skenování dokumentů se zaměřením na jednoduchost a snadné použití.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 4. Adobe Acrobat je řada aplikačního softwaru a webových služeb vyvinutých společností Adobe Systems pro prohlížení, vytváření, manipulaci, tisk a správu souborů ve formátu PDF (Portable Document Format).
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 5. Tato malá aplikace poskytuje způsob skenování ručně psaných poznámek a tištěných dokumentů. Automaticky detekuje okraj papíru na kontrastním povrchu.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 6. Scan Tailor je interaktivní nástroj pro následné zpracování naskenovaných stránek. Provádí operace, jako je rozdělování stránek, zmenšování, přidávání/odebírání ohraničení a další. Poskytnete nezpracované skenování a připravíte stránky k tisku nebo sestavení do souboru PDF nebo DJVU.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 7. Spolehlivý a bezplatný síťový skener pro analýzu LAN. Program zobrazuje všechna síťová zařízení, poskytuje vám přístup ke sdíleným složkám, poskytuje vzdálené ovládání počítačů (přes RDP a Radmin) a dokonce může vzdáleně vypínat počítače. Je snadno použitelný a běží jako přenosná edice.
 8. Objektiv Microsoft Lens ořezává, vylepšuje a umožňuje čitelnost obrázků na tabulích a dokumentech. Pomocí aplikace Office Lens můžete převádět obrázky na soubory PDF, Word a PowerPoint a dokonce můžete obrázky ukládat do OneNotu nebo OneDrive.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 9. OpenScan je open source aplikace, která umožňuje uživatelům skenovat kopie dokumentů nebo poznámek a převádět je do souborů PDF nebo JPEG. Jeho mottem je „Žádné reklamy. Žádný sběr dat. Respektujeme vaše soukromí.“.
  Zatím žádné screenshoty
 10. Jednoduché skenování je snadno použitelná aplikace, která má uživatelům umožnit připojit skener a rychle mít obrázek/dokument ve vhodném formátu.
  Hlavní okno jednoduchého skenování
  zobrazit více
 11. Paperwork je osobní správce dokumentů pro naskenované dokumenty (a soubory PDF).
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 12. PDF Reader je ideální aplikací pro každého, kdo pracuje s dokumenty PDF v kanceláři nebo doma. PDF Reader umožňuje organizovat všechny anotované informace pomocí několika klepnutí.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 13. Pocket Scanner Ultimate je samostatná verze řady Kdan Pocket Scanner. Hledejte „Pocket Scanner Cloud“ v App Store a vyzkoušejte si aplikace a cloudové služby zdarma!
 14. Scanbot je přední aplikací pro skenování dokumentů a QR kódů pro iOS a Android. Z každého dokumentu můžete vytvářet skeny nejvyšší kvality. Upravte je, podepište a nahrajte do svého cloudu. Vyzkoušejte nový QR kód a inteligentní detekci datových typů.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 15. CamScanner promění váš telefon v přenosný skener. Archivujte všechny své papírové dokumenty, účtenky, poznámky, diskuse na tabuli kdekoli a kdykoli.

  Varování

  Jak uvádí několik zpravodajských článků, staré verze Camscanner pro Android byly infikovány malwarem a odstraněny z Obchodu Google Play. Android Police ověřil, že verze vydané v období od června do července 2019 zahrnovaly malware, novější verze jsou bezpečné: https://www.androidpolice.com/2019/08/28/camscanner-play-store-malware/ Každopádně odinstalujte aplikaci a podívejte se navrhuje se alternativa

  Snímek obrazovky
  zobrazit více