Aplikace pro vypalování DVD

Jedním z charakteristických rysů počátků diskových jednotek v počítačích je podpora vypalování disků CD a DVD jednou z nejoblíbenějších věcí, které je možné s nimi dělat. Software jako ImgBurn a InfraRecorder poskytuje řadu možností, jak ovládat, jak chcete vypalovat disky CD a DVD. Navzdory tomu mnozí používají pro své potřeby vypalování disků osvědčený a integrovaný Windows Media Player, přičemž Brasero funguje jako jednoduchá alternativa v operačních systémech založených na Linuxu.

 1. ImgBurn je lehká aplikace pro vypalování disků CD / DVD / HD DVD / Blu-ray (39 jazyků), kterou by měl mít ve své sadě nástrojů každý. ImgBurn podporuje širokou škálu formátů obrazových souborů. Může vypalovat zvukové disky CD z jakéhokoli typu souboru podporovaného prostřednictvím DirectShow / ACM.

  Přerušeno

  I když vývojář v příspěvku na oficiálním fóru z února 2015 (http://forum.imgburn.com/index.php?/topic/21614-imgburn-v2580-released/page-2#entry155228) uvedl, projekt není mrtvý, poslední verze ImgBurn, 2.5.8.0, byla vydána před lety, 16. června 2013. Stále je možné ji stáhnout z oficiálního webu a funguje na Windows 10.

  Bundleware

  Instalační program obsahuje dodávaný adware. Při instalaci buďte opatrní: Fórum

  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 2. CDBurnerXP je bezplatná aplikace pro vypalování disků CD a DVD, včetně disků Blu-Ray a HD-DVD. Obsahuje také funkci vypalování a vytváření ISO, stejně jako vícejazyčné rozhraní. Každý, dokonce i firmy, jej může používat zdarma.

  Bundleware

  Výchozí instalační program obsahuje Opencandy. Verze bez nabídek třetích stran je k dispozici na stránce Další možnosti stahování.

  Hlavní uživatelské rozhraní
  zobrazit více


 3. Brasero je aplikace pro vypalování CD/DVD pro GNOME Desktop. Je navržen tak, aby byl co nejjednodušší a má některé jedinečné funkce, které uživatelům umožňují snadno a rychle vytvářet disky.
  Hlavní okno
  zobrazit více
 4. Infračervený záznamník
  InfraRecorder je bezplatné řešení pro vypalování disků CD/DVD pro systém Microsoft Windows. Nabízí širokou škálu výkonných funkcí; to vše díky snadno použitelnému rozhraní aplikace a integraci Průzkumníka Windows.

  Přerušeno

  Zdá se, že projekt byl opuštěn. Poslední verzi, 0.53, vydanou v září 2012, lze stále stáhnout z oficiálních webových stránek.

  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 5. Předinstalovaný přehrávač médií je vybaven všemi moderními verzemi systému Windows (7 a vyšší): Windows Media Player 12 přehrává více hudby a videa než kdykoli předtím, včetně Flip Video a nechráněných skladeb z vaší knihovny iTunes!
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 6. Vuze (dříve Azureus) je bezplatný klient BitTorrent sloužící k přenosu souborů prostřednictvím protokolu BitTorrent. Vuze je napsán v Javě a používá Azureus Engine. Kromě bittorrentingu umožňuje Vuze uživatelům prohlížet, publikovat a sdílet originální videoobsah v kvalitě DVD a HD.

  Bundleware

  Při instalaci buďte opatrní: Fórum

  Přerušeno

  Vuze, která nebyla od roku 2017 aktualizována. Https://fossbytes.com/best-torrent-client-windows-free-torrent-downloaders/

  Hlavní uživatelské rozhraní
 7. AnyBurn je lehký, ale profesionální software pro vypalování disků CD / DVD / Blu-ray, který musí mít každý. Poskytuje bezplatné a úplné řešení pro vypalování.
  Snímek obrazovky
 8. K3b

  K3b

  • Zdarma • Open Source
  • Linux
  • BSD
  • KDE
  K3b je aplikace pro vytváření disků CD a DVD pro desktopové prostředí KDE pro unixové počítačové operační systémy.
 9. Alcohol je výkonný software pro vypalování disků CD a DVD systému Windows, který usnadňuje vytváření záloh disků DVD* a CD. Kromě toho vám program umožňuje ukládat nejpoužívanější disky CD jako obrázky do počítače, takže je můžete vyvolat kliknutím na tlačítko.

  Bundleware

  Bezplatná verze Alcohol 52% obsahuje dodávaný volitelný panel nástrojů adwaru. Rovněž nainstaluje Smart File Advisor, aniž by vám umožnilo zrušit zaškrtnutí této možnosti během instalace.

  Snímek obrazovky
 10. Nero Burning ROM, běžně nazývaný pouze Nero, je program pro vytváření optických disků. Od verze 6 je program součástí softwarové sady Nero. Vytvářejte, kopírujte, kopírujte, vypalujte, upravujte, sdílejte a nahrávejte online.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 11. BurnAware je plnohodnotný, snadno použitelný vypalovací software, který umožňuje uživatelům zapisovat všechny typy souborů, jako jsou digitální fotografie, obrázky, archivy, dokumenty, hudbu a videa na disky CD, DVD a Blu-ray (včetně disků M- Disk).

  Bundleware

  Instalační program obsahuje dodávaný adware. Při instalaci buďte opatrní: Fórum

  Zobrazit ikony BurnAware
  zobrazit více
 12. Freemake Video Converter je video konvertor, který umožňuje převádět videa na avi, wmv, mp4 (iPhone, iPod, iPad, PSP, xBox), 3gp, rip dvd, extrahovat mp3, vypalovat DVD a Bluray, vytvářet prezentaci fotografií a vizualizaci zvuku, stříhat, připojte se, otáčejte a nahrajte videa, fotografie a hudbu na YouTube.

  Bundleware

  Instalační program obsahuje OpenCandy. Při instalaci buďte opatrní: Fórum

  Hlavní okno
  zobrazit více
 13. Wondershare UniConverter je all-in-one nástroj pro převádění DVD a videa a vypalovačka DVD, která vám pomůže převádět videa/audio ve formátech AVI, WMV, MP4, MKV, FLV, 3GP, MPG atd.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 14. Lehký software pro vypalování disků CD/DVD určený pro Xfce, ale běží také na Gnome, KDE atd. Může vypouštět disky CD a DVD, vypalovat a vytvářet obrazy ISO a vypalovat osobní skladby dat. V tuto chvíli prochází těžkým vývojem.
  Hlavní okno
 15. Corel VideoStudio Pro je software pro střih videa vše v jednom pro vytváření vysoce kvalitních filmů ve vysokém rozlišení a standardním rozlišení, prezentací a disků DVD. Upravujte video nebo fotografie rychle a snadno pomocí Průvodce filmem nebo mějte plnou kontrolu pomocí praktických kreativních nástrojů.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více