Aplikace s funkcí „Převést DVD na AVI“

 1. HandBrake je open-source, vícevláknový transkodér videa-komprimuje a převádí digitální média z jednoho formátu do druhého. HandBrake dokáže kopírovat šifrovaná DVD pomocí libdvdcss (libdvdcss je nainstalován s přehrávačem médií VLC v systému macOS nebo AnyDVD/DVD 43 v systému Windows).
  Hlavní uživatelské rozhraní (Windows)
  zobrazit více
 2. VidCoder je aplikace pro kopírování DVD/Blu-ray a překódování videa pro Windows. Jako kódovací modul používá HandBrake.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více


 3. AcetoneISO je komplexní softwarová aplikace pro správu obrazů disků CD/DVD.

  Přerušeno

  Poslední aktualizace na SourceForge proběhla 2013-10-25.

  Snímek obrazovky
 4. WinX DVD Ripper je software, který dokáže zkopírovat jakékoli DVD (dokonce i nejnovější šifrované disky DVD/obrazy ISO) do běžných videí, jako jsou ripování DVD do AVI, DVD do MP4, H.264, MPEG, WMV, MOV, FLV a M2TS.
  Vysokorychlostní kopírování a převádění filmů DVD na všechny oblíbené video soubory
  zobrazit více
 5. AutoGK je velmi jednoduchý a výkonný nástroj pro vytváření DVD ripů. Je dodáván s téměř vším, co potřebujete k vytvoření vynikající kvality záloh vašich DVD.

  Přerušeno

  Stránka autogk.me.uk je nefunkční. Poslední verzi 2.55 je stále možné stáhnout z webu Free-Codecs.com

  Hlavní uživatelské rozhraní
  zobrazit více
 6. Mobile Media Converter je bezplatný převodník videa a zvuku pro převod mezi populárními formáty médií pro stolní počítače, jako jsou MP3, Windows Media Audio (wma), Ogg Vorbis Audio (ogg), Wave Audio (wav), MPEG video, AVI, Windows Media Video ( wmv), Flash Video (flv), QuickTime Video (mov) ...
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 7. WonderFox DVD Ripper Speedy je výkonný bezplatný software pro kopírování disků DVD, který dokáže zkopírovat obsah disků DVD. Dešifrujte ochranu CSS a kódu regionu
 8. OGMRip je aplikace a sada knihoven pro kopírování a kódování DVD do souborů AVI, OGM, MP4 nebo Matroska pomocí široké škály kodeků. Při plnění svých úkolů se spoléhá na mplayer, mencoder, ogmtools, mkvtoolnix, mp4box, oggenc, lame a faac.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 9. dvd :: rip je plně funkční GUI DVD Ripper pro Linux, napsané v Perlu. Je vybaven snadno použitelným, ale výkonným rozhraním pro kopírování disků DVD do mnoha formátů, včetně AVI, MKV atd.

  Přerušeno

  Program již není aktualizován. Poslední verzi, 0.98.11, vydanou v březnu 2010, lze stále stáhnout z oficiálních webových stránek.

  dvd :: rip s funkcí klip/zoom
 10. Jakýkoli převaděč disků DVD dokáže zkopírovat disky DVD na videa, převádět mezi oblíbenými formáty videa a stahovat videa online.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 11. MacX DVD Ripper je DVD ripovač, který zálohuje a ripuje DVD filmy (včetně komerčních DVD) na video MOV, MP4, MPEG, FLV, iTunes, minus všechny ochrany proti kopírování, které jsou ve filmech DVD široce používány.
  V systému Mac OS X
  zobrazit více
 12. Pavtube ByteCopy je docela efektivní software, pokud jde o kopírování disků DVD a Blu-ray do vícestopých formátů MKV/MP4/MOV.