Aplikace s funkcí „Editor šablon e -mailů“

 1. Foxit Reader
  Foxit Reader je bezplatný a lehký multiplatformní prohlížeč dokumentů PDF. Jeho základní funkce je kompatibilní s PDF Standard 1.7.

  Bundleware

  Instalační program se pokusí nainstalovat McAfee WebAdvisor a PhantomPDF Business. Ty lze přeskočit kliknutím na Odmítnout u každého.

  35 jazyků
  zobrazit více
 2. Marketingová platforma all-in-one společnosti Mailchimp pomáhá malým podnikům na trhu chytřeji, takže můžete růst rychleji. Jako páteř vašich vztahů se zákazníky poskytují uživatelsky přívětivé nástroje poháněné umělou inteligencí, které může každý použít k úspěchu.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více


 3. Stripo.email je platforma pro návrh e -mailů s více než 500 000 uživateli po celém světě. Stripo umožňuje více než 500 000 uživatelům a týmům z různých průmyslových odvětví rychle reagovat na šablony e -mailů bez jakýchkoli znalostí HTML.
  Vstupní stránka nástroje Stripo.email builder
  zobrazit více
 4. GetResponse je snadno použitelná e-mailová marketingová platforma. Zasílejte e-mailové zpravodaje, kampaně, online průzkumy a následné automatické odpovědi. Přihlášení zdarma.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 5. Docsify je pokročilý nástroj pro sledování e -mailů pro Gmail/G Suite, který můžete používat s celým týmem bez přeplatků. Poskytuje: - sledování e -mailů - sledování příloh po stránkách - šablony a textové zkratky pro Gmail - týmovou analýzu a ještě více Proč Docsify?
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 6. FusionAuth je autorizací pro jakoukoli aplikaci. Získejte vše, co potřebujete pro bezpečnou registraci a správu uživatelů, během několika minut. Single-tenant, on-prem nebo private cloud, vlastní e-maily s lokalizací, sociální přihlášení a další.
  Jakákoli platforma a základna kódu.
  zobrazit více
 7. Mailjet je poskytovatel e -mailových služeb, který spolupracuje se značkami jako Microsoft, Etsy, Product Hunt, Toast a pomáhá vytvářet, odesílat a optimalizovat marketingové a transakční e -maily.
  Passport je editor e-mailů společnosti Mailjet, který vám pomůže vytvořit responzivní e-maily během několika minut a umožní vám v reálném čase spolupracovat s ostatními uživateli uvnitř nástroje pro tvorbu!
  zobrazit více
 8. Salesflare
  • Mac
  • Okna
  • Linux
  • Online
  • Android
  • iPhone
  • Tablet Android
  • iPad
  • Apple Watch
  • Google Chrome
  • Microsoft Office Outlook
  • Android Wear
  • Software jako služba (SaaS)
  Méně pracujte, více prodávejte. Salesflare je inteligentní startupy CRM a malé firmy, které rádi používají. Je to nástroj prodeje s nulovým vstupem, který myslí a funguje pro svého uživatele, nikoli naopak.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 9. Elastický e -mail nabízí SMTP relé, HTTP API a plně vybavené uživatelské rozhraní založené na prohlížeči pro správu marketingových a transakčních e -mailů.
  Zatím žádné screenshoty
 10. SalesHandy je platforma pro zapojení prodejů. Poskytuje sledování e -mailů, hromadnou korespondenci, sledování dokumentů a plánování e -mailů. Umožňuje uživateli odesílat hromadné personalizované e -maily pomocí hromadné korespondence, z gmailu nebo z vlastních SMTP serverů.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 11. Připojte se k kolegům z oblasti elektronického obchodování, kteří si zvolili marketing Omnisend pro e -maily a SMS, aby zvýšili své prodeje, nikoli pracovní zátěž.
  Vytvářejte e -maily mnohem rychleji a efektivněji díky jedinečné funkci Výběr produktu
  zobrazit více
 12. Marketingový nástroj, který pomáhá rychlejšímu růstu podniků, konverzi více návštěvníků a spouštění automatizovaných, cílených a personalizovaných marketingových kampaní s týmem odborníků po vašem boku.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 13. Software pro e -mailový marketing, který se snadno používá. Zasílejte zpravodaje a automatické odpovědi s vynikající doručitelností a oceněnou živou zákaznickou podporou. Začněte s 30denní zkušební verzí zdarma ještě dnes!
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 14. Snadno použitelný, nejmodernější poskytovatel e-mailových služeb určený k podpoře rostoucích podniků. Zdarma pro menší firmy a nákladově efektivnější než konkurence, jak rostete. Stejně vysoká doručitelnost e -mailů jako největší v oboru.
  Drag & drop editor šablon
  zobrazit více
 15. Začít online podnikání nebylo nikdy jednodušší než toto! Flazio je inovativní Visual CMS (systém pro správu obsahu), který umožňuje majitelům malých podniků, profesionálům a designérům vytvářet a spravovat jejich webové stránky s extrémní lehkostí.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více