Aplikace s funkcí „Vložit titulky do videa“

 1. Avidemux je bezplatný editor videa určený pro jednoduché úlohy řezání, filtrování a kódování. Podporuje mnoho typů souborů, včetně AVI, souborů MPEG kompatibilních s DVD, MP4 a ASF, pomocí různých kodeků. Úkoly lze automatizovat pomocí projektů, fronty úloh a výkonného skriptování.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 2. VirtualDub je nástroj pro zachycení/zpracování videa pro 32bitové a 64bitové platformy Windows (98/ME/NT4/2000/XP/Vista/7), licencovaný pod licencí GNU General Public License (GPL).

  Přerušeno

  Zdá se, že projekt již není vyvíjen. Poslední verzi 1.10.4.35491, vydanou 27. října 2013, lze stále stáhnout ze serveru SourceForge

  Hlavní okno se vstupním a výstupním oknem
  zobrazit více


 3. Užijte si zábavu při úpravách videa s programem Write-on Video Ultimate. Rychle a snadno-nyní můžete pomocí aplikace Write-on Video vytvářet videa a skripty současně. Vytvářejte úžasné filmy a prezentace fotografií přímo na iPhonu a iPadu.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 4. Corel VideoStudio Pro je software pro střih videa vše v jednom pro vytváření vysoce kvalitních filmů ve vysokém rozlišení a standardním rozlišení, prezentací a disků DVD. Upravujte video nebo fotografie rychle a snadno pomocí Průvodce filmem nebo mějte plnou kontrolu pomocí praktických kreativních nástrojů.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 5. iFlicks je nejlepší a nejkompletnější řešení pro zpracování videa a metadat dostupné pro macOS. Neexistuje jednodušší způsob, jak přidat video soubory do iTunes nebo Plex, takže je můžete sledovat na zařízeních iOS nebo v přehrávačích médií třetích stran.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 6. Hypersay je platforma pro interaktivní prezentace, které výrazně zvyšují zapojení. Udržujte své publikum v kontaktu s hlasováním, dotazy, soukromými poznámkami a sdíleným sdílením snímků. Ukládejte, obohacujte a doručujte prezentace ze svého cloudu.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 7. Kapwing je online editor video memů. Je to zdarma a velmi jednoduché na používání: stačí nahrát video, přidat text meme a stáhnout si mem. Rozesmějte lidi a rozšiřte povědomí o své značce!
 8. Type Studio je nový a snadný způsob úpravy videa pouhou úpravou textu. Video můžete upravovat, aniž byste museli jakkoli upravovat video. Jediná věc, kterou musíte udělat, je přepsat přepsaný textový dokument a my pro vás provedeme všechny těžké práce.
  Zadejte Studio Interface
  zobrazit více
 9. dmMediaConverter je příčný platformový FFmpeg frontend (GUI), který odhaluje některé jeho funkce. Má být jednoduchý a snadno použitelný, ale také být schopen plnit složité úkoly. Inspiroval jsem se spoustou mediálních převaděčů, jako je Handbrake, WinFF a MkvMergeGui.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 10. Nejpokročilejší online video editor. Pouhými několika kliknutími můžete převádět, upravovat, stříhat, nahrávat, ořezávat nebo demuxovat video soubory. Volný způsob úpravy filmů bez instalace jakéhokoli softwaru. HLAVNÍ FUNKCE * Je ZDARMA * Je schopen zpracovat video soubory až do 600 MB.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více