Aplikace s funkcí integrace Průzkumníka Windows

 1. 7-Zip je archivátor souborů s vysokým kompresním poměrem.
  Hlavní okno
  zobrazit více
 2. Vložte své soubory do Dropboxu na jednom počítači a budou okamžitě k dispozici na kterémkoli z vašich dalších počítačů, ve kterých je také nainstalován Dropbox.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více


 3. WinSCP, populární bezplatný klient SFTP a FTP pro Windows, kopíruje soubory mezi místním a vzdáleným počítačem. Podporuje také FTPS, SCP a WebDAV. Nabízí snadno použitelné grafické uživatelské rozhraní pro všechny běžné operace se soubory a výkonnou automatizaci se sestavením .NET.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 4. Bezplatný nástroj navržený pro rychlejší a bezpečnější kopírování souborů. Může ověřit zkopírované soubory, aby se ujistil, že jsou identické. Během kopírování přeskakuje špatné soubory, aniž by byl ukončen celý přenos. Bezproblémová integrace s Průzkumníkem Windows.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 5. QTTabBar je rozšíření pro Průzkumník Windows, které přináší procházení pomocí karet do prohlížeče souborů Microsoft.
  Průzkumník s kartami
  zobrazit více
 6. Převaděč souborů je velmi jednoduchý nástroj, který vám umožňuje převádět a komprimovat jeden nebo více souborů pomocí kontextové nabídky v Průzkumníku Windows.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 7. DAEMON Tools Lite je pokročilá aplikace, která poskytuje jednu z nejlepších emulací optických médií v oboru. Můžete připojit *.mdx, *.mds/ *. Mdf, *.iso, *.b5t, *.b6t, *.bwt, *.ccd, *.cdi, *.cue, *.nrg, *.pdi , *.isz obrazy disků na virtuální jednotku. Vytvořte .iso, *.mds/ *.

  Bundleware

  Lite instalátor obsahuje reklamy.

  1
  zobrazit více
 8. Beyond Compare vám umožňuje porovnávat soubory a složky. Pomocí jednoduchých a výkonných příkazů se můžete soustředit na rozdíly, které vás zajímají, a ignorovat ty, které vás nezajímají. Poté můžete sloučit změny, synchronizovat soubory a generovat zprávy pro své záznamy.
  Porovnání textových souborů
  zobrazit více
 9. Listary je revoluční vyhledávací nástroj pro Windows, který umožňuje rychlé vyhledání souborů a spouštění aplikací, pro příležitostné i náročné uživatele !.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 10. MobaXterm je vylepšená terminálová aplikace, která do Windows přináší pokročilé funkce unixového příkazového řádku. Vyžaduje sílu Cygwinu a zabaluje ho do elegantního vizuálního rozhraní, které je super snadné na použití, lehké a přenosné.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 11. Bandizip je výkonný archivátor, který poskytuje ultrarychlou rychlost zpracování a praktické funkce. Je k dispozici zdarma a jeho placené edice podporují řadu pokročilých funkcí.
  Úvodní obrazovka
  zobrazit více
 12. MediaInfo
  [Standardní instalační program je dodáván s adware, ale přenosná verze je čistá a bez adwaru: http://www.videohelp.com/software/MediaInfo ]

  Bundleware

  Standardní instalační program je dodáván s adware, ale přenosná verze je čistá a bez adwaru: http://www.videohelp.com/software/MediaInfo

  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 13. Flamory si věci pamatuje, takže nemusíte. Vytvářejte snímky webových stránek, souborů a desktopových aplikací. Snímky můžete později najít pomocí fulltextového vyhledávání a miniatur. Vložte je kamkoli jako odkazy nebo snímky obrazovky.

  Přerušeno

  Zdá se, že aplikace již není aktualizována. Poslední verzi 4.2.19, vydanou v listopadu 2015, lze stále stáhnout z oficiálních webových stránek

  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 14. Git Extensions je samostatný nástroj uživatelského rozhraní pro správu úložišť git. Integruje se také s Průzkumníkem Windows a Microsoft Visual Studio (2010/2012/2013/2015/2017). Linux je podporován verzí 2.51 s některými problémy.
  Verze 3.0 Beta
  zobrazit více
 15. GPG4Win
  • Zdarma • Open Source
  • Okna
  • Microsoft Office Outlook
  • S/MIME
  • GnuPG
  Gpg4win umožňuje uživatelům bezpečně přenášet e -maily a soubory pomocí šifrování a digitálních podpisů. Šifrování chrání obsah před nechtěným čtením strany. Digitální podpisy zajišťují, že nebyly změněny a pocházejí od konkrétního odesílatele.
  Snímek obrazovky