Aplikace pro extrakci zvuku

Může nastat situace, kdy chcete převzít zvukový soubor z videa (řekněme z rozhovoru nebo podcastu), ale možná nemáte software potřebný k jeho uskutečnění. Bezplatný software, jako je Pazera Free Audio Extractor, usnadňuje a zrychluje proces a zajišťuje, že máte kopii zvuku, který můžete vložit do svého chytrého zařízení nebo staršího přehrávače médií a snadno jej poslouchat.

 1. Subtitle Edit je open source editor pro video titulky. Se SE můžete snadno upravit titulky, pokud nejsou synchronizovány s videem a mnoho dalšího.
  Hlavní okno
  zobrazit více
 2. X Lossless Decoder (XLD) je nástroj pro Mac OS X, který je schopen dekódovat/převádět/přehrávat různé 'bezeztrátové' zvukové soubory. Podporované zvukové soubory lze při dekódování rozdělit na některé stopy pomocí cue listu. Funguje na Mac OS X 10.3 a novějších. Podporuje: (Ogg) FLAC (.flac/.
 3. Freemake Video Converter je video konvertor, který umožňuje převádět videa na avi, wmv, mp4 (iPhone, iPod, iPad, PSP, xBox), 3gp, rip dvd, extrahovat mp3, vypalovat DVD a Bluray, vytvářet prezentaci fotografií a vizualizaci zvuku, stříhat, připojte se, otáčejte a nahrajte videa, fotografie a hudbu na YouTube.

  Bundleware

  Instalační program obsahuje OpenCandy. Při instalaci buďte opatrní: Fórum

  Hlavní okno
  zobrazit více
 4. Bezplatná aplikace, která převádí zvukové soubory do formátu MP3, AAC, AC3, E-AC3, WMA, FLAC, M4A, OGG, Opus, WavPack, AIFF, MKA nebo WAV. Program navíc umožňuje extrakci zvukových stop z video souborů bez ztráty kvality zvuku.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 5. Aplikace pro převod zvuku pro prostředí GNOME. Čte vše, co knihovna GStreamer dokáže číst (Ogg Vorbis, AAC, MP3, FLAC, WAV, AVI, MPEG, MOV, M4A, AC3, DTS, ALAC, MPC, Shorten, APE, SID atd.) A zapisuje Soubory WAV, FLAC, MP3, AAC a Ogg Vorbis.
 6. GrabAnyMedia (GAB): • Funguje na většině webových stránek. Možnost stahování široké škály typů médií. Z celé řady webových stránek. Včetně videí, zvuku a streamovaných videí. • Cross-browser. K dispozici pro Firefox, Chromium/Chrome, Opera, Yandex.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 7. AnvSoft Any Video Converter je nejznámější video konvertor pro převod video souborů mezi různými formáty, s vysokou rychlostí převodu a vynikající kvalitou videa.

  Varování

  Během aktualizace softwaru věnujte pozornost a zrušte zaškrtnutí políčka SpyHunter (nebezpečné) v části „vlastní instalace“.

  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 8. Flacon extrahuje jednotlivé stopy z jednoho velkého zvukového souboru obsahujícího celé album hudby a ukládá je jako samostatné zvukové soubory. K tomu používá informace z příslušného souboru CUE.
 9. Přehrávejte jakékoli mediální soubory, převádějte, extrahujte, animujte a další ... Oficiální stránka ExMplayeru Přehrávejte libovolné soubory bez jakéhokoli kodeku, 199 zvukových a 416 video vestavěných externích kodeků. ExMplayer tedy dokáže přehrávat jakýkoli formát médií. Podporuje síťové streamování a titulky.

  Přerušeno

  Poslední potvrzení 1ccb1ac dne 30. července 2015. Viz https://github.com/rupeshs/ExMplayer

  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 10. Převádějte zvuk zdarma na MP3, WMA, WAV, FLAC, AAC, M4A, OGG, převádějte zvuk na přehrávač MP3, iPod, iPhone, iPad, PSP, extrahujte zvuk z videa, připojujte zvukové soubory. Odesílejte soubory MP3 a AAC přímo do iTunes z našeho převaděče zvuku.

  Bundleware

  Při instalaci buďte opatrní: Fórum

  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 11. VUPlayer je bezplatný víceformátový zvukový přehrávač pro Windows 7 SP1 nebo novější. Funkce Gracenote vyžaduje připojení k internetu. Funkce Audioscrobbler vyžaduje připojení k internetu a účet Last.fm.
 12. Sound Juicer je čistý, průměrný a štíhlý ripovač CD pro GNOME. Vyznačuje se čistým rozhraním a jednoduchými preferencemi, jejichž cílem je neustále dělat správnou věc a to, co máte na mysli. Vyžaduje platformu GNOME 3.22 (GTK, libbrasero-media, gnome-media-profiles atd.) A GStreamer.
 13. AudioConverter od společnosti HeartWare převezme jednu (nebo více) zvukových stop ze souborů MKV a převede je z jednoho zvukového formátu (jako DTS nebo AAC) do jiného (jako AC3 nebo MP3)
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 14. Free Audio Video Pack je kolekce přenosných převaděčů zvuku a videa, které vám pomohou převádět mezi všemi nejoblíbenějšími formáty zvuku a videa.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 15. CUERipper je nástroj pro extrakci digitálního zvuku z disků CD, což je alternativa open source k EAC. Má mnohem méně možností konfigurace, takže je poněkud jednodušší na použití a je součástí balíčku CUETools.