Aplikace s funkcí „Extrahovat obrázky“

 1. ImageGlass je jednoduchý prohlížeč obrázků, pomocí kterého budete moci zobrazit svou sbírku obrázků velmi podobným způsobem, jaký standardně poskytuje Windows, ale s některými dalšími funkcemi.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 2. Adobe Acrobat je řada aplikačního softwaru a webových služeb vyvinutých společností Adobe Systems pro prohlížení, vytváření, manipulaci, tisk a správu souborů ve formátu PDF (Portable Document Format).
  Snímek obrazovky
  zobrazit více


 3. Smallpdf je první software PDF, který se vám bude skutečně líbit. Perfektní brána k produktivním, přenosným a nákladově efektivním řešením správy dokumentů ve vašem každodenním životě.
  Smallpdf Desktop App
  zobrazit více
 4. Užitečný Toolbox! Reverzní vyhledávání obrázků s více motory + Extrahovat obrázky + Screenshot & Search Aktuálně obsahuje: Obrázky Reverzní vyhledávání obrázků Google Baidu Tineye Bing Yandex Saucenao IQDB Extrahovat obrázky ...
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 5. Víte, jaké skripty spouští během instalace a co dělají? Víte, od koho balíček skutečně přišel?
  Snímek obrazovky
 6. PDF Shaper usnadňuje přizpůsobení obsahu souborů PDF. Uživatelé mohou rozdělit soubory PDF na menší soubory PDF, extrahovat nebo mazat jednotlivé stránky a šifrovat a dešifrovat soubory. Stejně snadné je sloučení více souborů PDF do většího souboru.
  Hlavní okno Shaper PDF
  zobrazit více
 7. All-in-one bezplatný online editor PDF, který nevyžaduje předplatné ani instalace! DeftPDF je bezplatný online nástroj, který usnadňuje úpravy a převádění PDF několika kliknutími!
  Obratná domovská stránka PDF
  zobrazit více
 8. Extrahujte obrázky ze souborů PDF, PowerPoint, Word, Excel a dalších. V systému Mac OS X 10.5 Leopard S File Juicer můžete: Extrahovat obrázky z prezentace nebo prezentace aplikace PowerPoint. Extrahujte obrázky a text ze souborů PDF.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 9. SWFTOOLS
  • Zdarma • Vlastní
  • Mac
  • Okna
  • Linux
  SWFTools je sbírka nástrojů pro práci se soubory Adobe Flash (soubory SWF). Kolekce nástrojů obsahuje programy pro čtení souborů SWF, jejich kombinování a vytváření z jiného obsahu (jako jsou obrázky, zvukové soubory, videa nebo zdrojový kód).