Aplikace s funkcí 'Komprese souborů'

 1. 7-Zip je archivátor souborů s vysokým kompresním poměrem.
  Hlavní okno
  zobrazit více
 2. PeaZip je bezplatný nástroj pro archivaci souborů, založený na open source technologiích projektů 7-Zip, p7zip, FreeArc, PAQ a PEA.
  PeaZip
  zobrazit více


 3. WinRAR
  • Freemium • Vlastní
  • Mac
  • Okna
  • Linux
  • Android
  • BSD
  • ReactOS
  WinRAR je výkonný správce archivů. Může zálohovat vaše data a zmenšit velikost e -mailových příloh, dekomprimovat soubory RAR, ZIP a další soubory stažené z internetu a vytvářet nové archivy ve formátu souborů RAR a ZIP.
  Hlavní okno
  zobrazit více
 4. Převaděč souborů je velmi jednoduchý nástroj, který vám umožňuje převádět a komprimovat jeden nebo více souborů pomocí kontextové nabídky v Průzkumníku Windows.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 5. Bandizip je výkonný archivátor, který poskytuje ultrarychlou rychlost zpracování a praktické funkce. Je k dispozici zdarma a jeho placené edice podporují řadu pokročilých funkcí.
  Úvodní obrazovka
  zobrazit více
 6. Průzkumník souborů (Windows 10), dříve známý jako Průzkumník Windows, je aplikace pro správu souborů, která je součástí verzí operačního systému Microsoft Windows od Windows 95 a výše. Někdy je označován jako Windows shell, průzkumník.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 7. FileOptimizer je bezeztrátový optimalizátor velikosti souborů podporující AIR, APK, APNG APPX, BMP, CBZ, DOCX, DLL, EPUB, EXE, GIF, GZ, ICO, JAR, JPEG, MNG, MP3, MPP, PNG, PPTX, ODT, OGG , Mezi jinými formáty souborů OGV, PDF, PUB, SCR, SWF, TIF, VSD, WEBP, XAP, XLSX a ZIP.
 8. File Roller je správce archivů desktopového prostředí GNOME. Může extrahovat, prohlížet, vytvářet a upravovat archivy. File Roller je pouze grafické rozhraní pro archivaci nástrojů, jako je tar a zip.
  Snímek obrazovky
 9. FreeArc je bezplatný a otevřený archivátor souborů vyvinutý Bulatem Ziganshinem. Používá algoritmy LZMA, PPMD, TrueAudio a GRzip s automatickým přepínáním podle typu souboru a také používá sadu filtrů - například dokáže z textu odstranit opakování.

  Přerušeno

  Poslední alfa verze ze srpna 2012 - http://freearc.org/history/changelog_full.htm

  Hlavní okno
  zobrazit více
 10. p7zip je port verze příkazového řádku archivátoru souborů 7-Zip pro operační systémy kompatibilní s POSIX, jako jsou Unix (Linux, Solaris, OpenBSD, FreeBSD, Cygwin, AIX, ...), MacOS X a také pro BeOS a Amiga .
  Zatím žádné screenshoty
 11. Pomocí aplikace Fotky můžete prohlížet nebo upravovat fotografie a videa v knihovně Obrázky a na OneDrivu a importovat fotografie a videa. Aplikace Fotky obsahuje širokou škálu možností úprav pro vylepšení vašich fotografií, od automatických oprav až po pokročilé úpravy.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 12. Path Finder je samostatná náhrada aplikace Finder, která využívá známé rozhraní aplikace Finder a přidává řadu výkonných funkcí a inovací rozhraní, které pomáhají komukoli být v systému macOS produktivnější.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 13. CodeKit automaticky kompiluje všechny ty úžasné jazyky, o kterých jste si přečetli v tutoriálech. All the Cool Kids Compile Sass, Less, Stylus, CSS, CoffeeScript, Pug, Slim, Haml, TypeScript, JavaScript, ES6, Markdown, JSON, SVG, PNG, GIF and JPEG right out of box.
  Snímek obrazovky
 14. Extrahujte pouze soubory, které opravdu potřebujete. Vytvořit archivy. Aktualizovat archivy. Chraňte svá data. Otevřete archivy bez extrahování (ZIP, SIT, TAR, GZip, BZip2, RAR, 7-Zip, CPIO, ARJ, LZH/LHA, JAR, WAR, CAB, ISO, CHM).
  Snímek obrazovky
 15. ZArchiver - program pro správu archivů v systému Android. Program má jednoduché a funkční rozhraní. Umožňuje vytvářet 7z (7zip), zip, bzip2 (bz2), gzip (gz), XZ, tar archivy, dekomprimovat 7z (7zip), zip, rar, bzip2, gzip, XZ, iso, tar, arj.