Aplikace s funkcí převodu souborů

 1. Převaděč souborů je velmi jednoduchý nástroj, který vám umožňuje převádět a komprimovat jeden nebo více souborů pomocí kontextové nabídky v Průzkumníku Windows.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 2. Directory Opus poskytuje úplnou náhradu za Explorer s mnohem větším výkonem a funkčností než kterýkoli jiný dnes dostupný správce souborů.
  Duální zobrazení (svislé rozložení) bez stromů (jedná se o styl Commander). Obě zobrazení souborů jsou v režimu seznamu a zobrazují vyskakovací popisky pro soubor obrázku.
  zobrazit více


 3. CloudConvert je online nástroj pro převod souborů. podporováno více než 200 různých formátů zvuku, videa, dokumentů, elektronických knih, archivů, obrázků, tabulek a prezentací.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 4. Plně vybavený domácí cloudový disk a osobní asistent. Převádějte soubory, vytvářejte archivy, skenujte viry, provádějte OCR na obrázcích nebo dokumentech, streamujte média, upravujte obrázky a další! Kompatibilní s aplikacemi HRC2!
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 5. S Filestarem můžete „dělat cokoli s jakýmkoli souborem“. Zbavte se opakujících se úkolů, ušetřete čas a zvyšte svoji produktivitu s více než 30 000 dostupnými převody souborů. Transformujte nebo převádějte stovky souborů, vše současně pomocí několika jednoduchých kliknutí.
 6. File Commander je průzkumník souborů bohatý na funkce, který vám umožní přístup k místním i vzdáleným souborům uloženým v cloudu, včetně: Google Drive, DropBox, Amazon Cloud Drive a dalších.
 7. Bezplatná webová aplikace pro převod mezi mnoha formáty dokumentů, hudby, videa a obrázků. Není nutná registrace ani e -mail! Fileminx dokáže převést soubor ve vašem počítači, který máte problémy s používáním, do formátu podle vašeho výběru ve třech jednoduchých krocích.

  Přerušeno

  Ukončeno na základě upozornění na webových stránkách.

  Hlavní strana