Aplikace s funkcí „Náhled souboru“

 1. QTTabBar je rozšíření pro Průzkumník Windows, které přináší procházení pomocí karet do prohlížeče souborů Microsoft.
  Průzkumník s kartami
  zobrazit více
 2. TagSpaces je open source správce osobních údajů. Pomáhá vám organizovat a procházet soubory na každé platformě. Značkování souborů na různých platformách a vyhledávání souborů
  Značkování souborů na různých platformách a vyhledávání souborů
  zobrazit více


 3. Dolphin je správce souborů pro KDE se zaměřením na použitelnost. Má tři režimy zobrazení: Ikona, Detail a mívalo zobrazení sloupců jako ve Finderu (v aktuální verzi není k dispozici kvůli problémům s údržbou). Podporuje protokoly FTP, SCP a další. Vysoce konfigurovatelné.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 4. Directory Opus poskytuje úplnou náhradu za Explorer s mnohem větším výkonem a funkčností než kterýkoli jiný dnes dostupný správce souborů.
  Duální zobrazení (svislé rozložení) bez stromů (jedná se o styl Commander). Obě zobrazení souborů jsou v režimu seznamu a zobrazují vyskakovací popisky pro soubor obrázku.
  zobrazit více
 5. Pozadí: Jednou z mála funkcí, které mi v systému Mac OS X chyběly, je Quick Look. Umožňuje uživateli nahlédnout do obsahu souboru rychlostí blesku pouhým stisknutím mezerníku. Windows naopak tuto šikovnou funkci nemá ... až dosud.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 6. Tento balíček je osobní fulltextový vyhledávací balíček, který je založen na velmi silném backendu (Xapian), pro který poskytuje snadno použitelné a na funkce bohaté rozhraní. Za stažení a používání binární verze Windows je vyžadován malý poplatek.
  Výsledky vyhledávání
  zobrazit více
 7. Bezplatný správce souborů se dvěma podokny pro Windows s kartami, sloupci, motivy, podporou dlouhých názvů souborů, převaděčem obrázků, přejmenováním regexu a mnoha dalšími jedinečnými funkcemi.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 8. AllDup je bezplatný nástroj pro vyhledávání a odstraňování duplikátů souborů ve vašem počítači, síťových sdílených položkách nebo externím úložném médiu. Algoritmus rychlého vyhledávání najde duplikáty jakéhokoli typu souboru, např. Text, obrázky, hudbu nebo filmy.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 9. Soubory označte společně se svými vrstevníky a uspořádejte a najděte je. Funguje na místních nebo síťových discích a v cloudu. Tabbles obsahuje kolaborativní značkování, pravidla automatického označování, plugin pro aplikaci Outlook, rozšíření pro Chrome a je dobře integrován s Windows.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 10. Spotlight je funkce celoplošného vyhledávání na ploše integrovaná v operačním systému Apple OS X od verze 10.4 (Tiger).
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 11. Osobní značkovač médií ve stylu booru, který dokáže importovat soubory a značky z vašeho pevného disku a oblíbených webů. Obsah lze sdílet s ostatními uživateli prostřednictvím serverů provozovaných uživateli.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 12. StaxRip je aplikace pro kódování videa pro Windows s bezkonkurenční sadou funkcí a použitelností.
  Hlavní
  zobrazit více
 13. FenrirFS je software pro správu souborů, kde si můžete snadno prohlížet vše ve 3 různých režimech a spravovat jakýkoli druh souboru pomocí štítků.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 14. Ant Download Manager je rychlý a snadný downloader jakýchkoli internetových souborů. Pokročilá podpora video služeb (YouTube, FB, VKontakte, Rutube atd ...). - Bezplatná verze s funkčními omezeními
  Okno postupu
  zobrazit více
 15. FileCenter je snadno instalovatelný a snadno použitelný kancelářský software bez papírů, který pomáhá domácím a profesionálním uživatelům skenovat, archivovat, organizovat a vyhledávat počítačové soubory. Program FileCenter je vybaven funkcemi šetřícími čas, které vám poskytnou kompletní řešení v rámci jednoho jednoduchého rozhraní.
  Spravujte a organizujte soubory z jednoho jednotného rozhraní
  zobrazit více