Aplikace s funkcí „Zvýrazňovač“

 1. Sumatra PDF je tenký, bezplatný a otevřený prohlížeč PDF/DjVu/EPUB/XPS/CHM/CBR/CBZ/MOBI/FB2 pro Windows. Proč další čtečka PDF? Sumatra má minimalistický design. Jednoduchost má vyšší prioritu než mnoho funkcí. Je malý a startuje velmi rychle.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 2. Foxit Reader
  Foxit Reader je bezplatný a lehký multiplatformní prohlížeč dokumentů PDF. Jeho základní funkce je kompatibilní s PDF Standard 1.7.

  Bundleware

  Instalační program se pokusí nainstalovat McAfee WebAdvisor a PhantomPDF Business. Ty lze přeskočit kliknutím na Odmítnout u každého.

  35 jazyků
  zobrazit více


 3. Obsahuje bezplatný nástroj pro kreslení, šipky, čáry, kruhy a další nástroje pro úpravu pořízených snímků obrazovky. Neexistuje žádné textové pole ani funkce komentáře. Snímky obrazovky lze nahrát do Imguru, uložit do místního souboru nebo zkopírovat přímo do schránky a snadno je vložit do jiných programů.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 4. Lepší čtení a průzkum s anotacemi, zvýrazňovačem, poznámkami, archivací, záložkami a dalšími.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 5. Xournal ++ (vidlice Xournal) je software pro ruční psaní poznámek s podporou anotací PDF. Napsáno v C ++ s GTK nezávislým na plattformě, podporující Linux, např. Ubuntu, Debian, Arch, Suse, macOS a Windows 10. Podporuje vstup Pen jako tablety Wacom.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 6. PDF Expert vám umožňuje číst a přidávat poznámky k dokumentům PDF, zvýrazňovat text, dělat si poznámky a ukládat tyto změny, které jsou kompatibilní s Preview a Adobe Acrobat. PDF Expert je navíc jedinou aplikací pro iPhone, která dokáže vyplnit formuláře PDF!
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 7. Vložka
  • Freemium • Vlastní
  • Mac
  • Okna
  • Online
  • iPhone
  • Chrome OS
  • iPad
  • PlayBook
  • Google Chrome
  Liner je jediný zvýrazňovač webu, který se synchronizuje mezi stolními a mobilními zařízeními. Zanechte zvýraznění svých oblíbených zpravodajských článků, blogových příspěvků, učebnic, souborů PDF a dalších !.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 8. Sledujte videa z youtube / vimeo, poslouchejte zvuk soundcloudu, prohlížejte si obrázky, čtěte články a navštěvujte odkazy na webové stránky a mnoho dalšího přímo z jednoho řídicího panelu a přitom ukládejte své odkazy v šifrované podobě (ani my je neumíme číst!).
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 9. INKredible je aplikace s jediným posláním: zajistit, aby vaše rukopis na tabletech byl stejně dobrý, ne -li lepší, než pero na papíře. JEDNODUCHÝ
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 10. PDF Candy je online sada nástrojů PDF s 24 službami pro úspěšné zpracování souborů PDF. Služba je zdarma pro operace s jedním souborem a nevyžaduje účet.
  Prostředí webové aplikace; nezobrazují se všechny funkce.
  zobrazit více
 11. Kjuicer
  • Freemium • Vlastní
  • Online
  • Google Chrome
  • Firefox
  Knowledge Juicer je nástroj, který využívá hierarchické podtržení k extrahování více úrovní shrnutí z digitálních textů.
  Uživatel potřebuje pouze zvýraznit webovou stránku třemi různými barvami: každá barva označuje jinou úroveň důležitosti.
  zobrazit více
 12. Kabelová značka
  Wired-Marker je trvalý (nesmazatelný) zvýrazňovač, který používáte na webových stránkách. Zvýrazňovač, který je dodáván v různých barvách a stylech, je druh elektronické záložky, která slouží jako vodítko při opětovné návštěvě webové stránky.

  Přerušeno

  Rozšíření není kompatibilní s Firefoxem 57. Stále funguje na vidlicích Firefoxu založených na XUL, jako jsou Waterfox a Pale Moon

  Snímek obrazovky
 13. Nejlepší aplikace pro pořizování poznámek pro iOS/Android «Vybraná společností Apple a Samsung» # Flexcil je na iPadu zobrazena v offline obchodě Apple jako demo aplikace
  Snímek obrazovky
  zobrazit více