Aplikace pro převod obrázků

Často se setkáte se situací, kdy fotografie nebo obrázek musí být menší, aby se vešel do odeslání úkolu nebo jako příloha k e -mailu. V tomto případě může být nejlepší volbou převod obrázků ze bezeztrátových formátů, jako je PNG, do ztrátových formátů, jako je JPG. Software jako IrfanView a XnConvert to usnadní.

 1. Rychlý a kompaktní prohlížeč/převaděč obrázků, který se snaží být jednoduchý pro začátečníky a výkonný pro profesionály. Mnoho podporovaných formátů a funkcí souborů.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 2. Převaděč souborů je velmi jednoduchý nástroj, který vám umožňuje převádět a komprimovat jeden nebo více souborů pomocí kontextové nabídky v Průzkumníku Windows.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více


 3. XnView je nástroj pro prohlížení a převod grafických souborů. XnView je poskytován jako FREEWARE pro soukromé nekomerční nebo vzdělávací účely (včetně neziskových organizací).
  Okno prohlížeče (verze pro Windows)
  zobrazit více
 4. ImageMagick je softwarová sada pro vytváření, úpravu a skládání bitmapových obrázků. Dokáže číst, převádět a zapisovat obrázky v různých formátech (asi 100) včetně GIF, JPEG, JPEG-2000, PNG, PDF, PhotoCD, TIFF a DPX.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 5. ABBYY FineReader PDF je software OCR, který poskytuje bezkonkurenční přesnost rozpoznávání textu a možnosti převodu, což prakticky eliminuje přepisování a přeformátování dokumentů. Pro rozpoznávání textu je podporováno až 190 jazyků.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 6. Format Factory je multifunkční převaděč médií a ripovač DVD.

  Bundleware

  Při instalaci buďte opatrní: Fórum

  Hlavní uživatelské rozhraní pro verzi 4.0.0
  zobrazit více
 7. Bezplatný správce souborů se dvěma podokny pro Windows s kartami, sloupci, motivy, podporou dlouhých názvů souborů, převaděčem obrázků, přejmenováním regexu a mnoha dalšími jedinečnými funkcemi.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 8. SageThumbs je výkonné rozšíření shellu, které umožňuje prohlížet obrovské množství obrazových formátů přímo v Průzkumníku Windows pomocí knihovny GFL od Pierre-e Gougelet (autor XnView).
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 9. XnConvert je snadný převaděč obrázků pro grafické soubory, fotografie a obrázky dostupný ve Windows, MacOSX a Linux. Podporuje více než 400 formátů souborů (jpeg, tiff, png, gif, camera raw, jpeg2000, WebP, OpenEXR, ...).
 10. gThumb je prohlížeč obrázků a prohlížeč pro GNOME Desktop. Funkce Prohlížeč obrázků * Zobrazení jednotlivých obrázků (včetně animací GIF). Podporované typy obrázků jsou: BMP, JPEG, GIF, PNG, TIFF, ICO, XPM. * Zobrazte data EXIF ​​připojená k obrázkům JPEG.
  Upravte barvy
  zobrazit více
 11. CloudConvert je online nástroj pro převod souborů. podporováno více než 200 různých formátů zvuku, videa, dokumentů, elektronických knih, archivů, obrázků, tabulek a prezentací.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 12. Open source software bez jakýchkoli omezení - převaděč všech formátů video | audio | image profesionálové kodeky a standardy - nástroj švýcarského nože Windows a OSX.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 13. Plugin, který vám umožní prohlížet fotografie HEIC ve Windows a převést je na JPG kliknutím pravým tlačítkem.
 14. Nástroje pro archivaci fotografií pro uložení do dlouhodobého úložiště nebo pro poskytování služby přes web. Cíle jsou: používat běžný, dobře podporovaný formát (JPEG), minimalizovat úložný prostor a náklady, identifikovat duplikáty / podobné fotografie.
 15. Image Tuner je bezplatný software pro hromadnou změnu velikosti, převod, vodoznak a přejmenování vašich digitálních fotografií a obrázků z více než 20 formátů obrázků na formáty JPEG, BMP, PNG, TIFF a GIF.