Aplikace s funkcí „Převést obrázky do formátu PDF“

 1. Rychlý a kompaktní prohlížeč/převaděč obrázků, který se snaží být jednoduchý pro začátečníky a výkonný pro profesionály. Mnoho podporovaných formátů a funkcí souborů.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 2. Feedly
  • Freemium • Vlastní
  • Online
  • Android
  • iPhone
  • Chrome OS
  • Tablet Android
  • iPad
  • Google Chrome
  • Safari
  • Kindle Fire
  • Firefox
  Feedly je lepší způsob, jak organizovat, číst a sdílet obsah vašich oblíbených webů. Spojuje obsah z kanálů RSS vašich oblíbených webů do zábavného časopisu podobného zážitku a poskytuje bezproblémovou integraci se sociálními sítěmi.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více


 3. NAPS2 je aplikace pro skenování dokumentů se zaměřením na jednoduchost a snadné použití.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 4. Scribus je aplikace pro publikování na ploše (DTP). Scribus je navržen pro flexibilní rozvržení a sazbu a schopnost připravit soubory pro zařízení pro nastavení obrazu v profesionální kvalitě. Může také vytvářet animované a interaktivní prezentace a formuláře PDF.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 5. Nejmenší, nejrychlejší dostupný a nejrozšířenější editor/prohlížeč PDF * Plné přímé úpravy obsahu (textové soubory PDF, ne naskenované/obrázkové soubory PDF) * Obsahuje funkci OCR * Zobrazení, úpravy a přidávání poznámek k souborům PDF
  Prohlížení souborů PDF
  zobrazit více
 6. Xodo je konečný multiplatformní prohlížeč PDF a anotátor. Xodo je výkonný, rychlý a optimalizovaný pro všechny telefony a tablety a umožňuje snadný přístup, úpravy, označování, třídění, sdílení, synchronizaci, správu, podepisování a další funkce i v těch nejsložitějších dokumentech PDF.
  Xodo PDF - komentáře, zvýraznění, podtržení a další
  zobrazit více
 7. Vectr je bezplatný grafický editor. Vectr spolupracuje jako Dokumenty Google a běží ve vašem webovém prohlížeči i na ploše jako nativní aplikace. Díky intuitivnímu rozhraní se Vectr snadno učí a používá.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 8. ABBYY FineReader PDF je software OCR, který poskytuje bezkonkurenční přesnost rozpoznávání textu a možnosti převodu, což prakticky eliminuje přepisování a přeformátování dokumentů. Pro rozpoznávání textu je podporováno až 190 jazyků.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 9. Bridge CC vám poskytuje centralizovaný přístup ke všem souborům a prostředkům, které potřebujete pro své kreativní projekty. Organizujte osobní a týmová aktiva, dávkové úpravy snadno, přidávejte vodoznaky, nastavte centralizované předvolby barev a dokonce nahrajte své fotografie do Adobe Stock.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 10. Smallpdf je první software PDF, který se vám bude skutečně líbit. Perfektní brána k produktivním, přenosným a nákladově efektivním řešením správy dokumentů ve vašem každodenním životě.
  Smallpdf Desktop App
  zobrazit více
 11. Objektiv Microsoft Lens ořezává, vylepšuje a umožňuje čitelnost obrázků na tabulích a dokumentech. Pomocí aplikace Office Lens můžete převádět obrázky na soubory PDF, Word a PowerPoint a dokonce můžete obrázky ukládat do OneNotu nebo OneDrive.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 12. CloudConvert je online nástroj pro převod souborů. podporováno více než 200 různých formátů zvuku, videa, dokumentů, elektronických knih, archivů, obrázků, tabulek a prezentací.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 13. Sejda pomáhá s vašimi úkoly PDF pomocí jednodušší, příjemnější a produktivnější platformy PDF.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 14. hMailServer je bezplatný e-mailový server pro Microsoft Windows. Používají jej poskytovatelé internetových služeb, společnosti, vlády, školy a nadšenci ve všech částech světa.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 15. Genius Scan je skener ve vaší kapse. Rychle naskenujte své dokumenty na cestách a exportujte je jako soubory JPEG nebo vícestránkové soubory PDF.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více