Aplikace s funkcí „Podpora klávesových zkratek“

 1. Inkscape je vektorový grafický editor s otevřeným zdrojovým kódem, který má podobné funkce jako Illustrator, CorelDraw nebo Xara X a používá standardní formát souboru W3C Scalable Vector Graphics (SVG).
  Licence je CC-By-SA 3.0, protože používá obrázek Rizkyho Djatiho Munggarana (https://inkscape.org/~ridjam/%E2%98%85freedom-machine)
  zobrazit více
 2. OBS Studio (také známý jako Open Broadcaster Software nebo OBS) je software pro streamování obrazovky a živé vysílání dostupný na více platformách včetně macOS, Windows a Linux.


 3. Vivaldi je extrémně přizpůsobitelný a nabízí širokou škálu nastavení a vestavěných funkcí navržených tak, aby měl uživatel kontrolu. Díky motoru na bázi Chromia je rychlý a kompatibilní s většinou rozšíření pro Chrome a Vivaldi z něj odstraní kód, který uživatele sleduje.
  Úvodní stránka Vivaldi
  zobrazit více
 4. Trello
  • Freemium • Vlastní
  • Mac
  • Okna
  • Online
  • Android
  • iPhone
  • Windows S
  • Tablet Android
  • iPad
  • Apple Watch
  • Android Wear
  • Kindle Fire
  • Software jako služba (SaaS)
  Nekonečně flexibilní. Neuvěřitelně snadné použití. Skvělé mobilní aplikace. Je to zdarma. Trello sleduje vše, od celkového obrazu až po drobné detaily.
  Pravidelná deska v Trellu.
  zobrazit více
 5. Double Commander je multiplatformní open source správce souborů se dvěma panely vedle sebe. Je inspirován Total Commanderem a přináší několik nových nápadů.
  Double Commander 0.7.0 běžící na Windows 10
  zobrazit více
 6. Potplayer je minimalistický přehrávač médií, který má k dispozici rozsáhlou řadu konfigurovatelných možností a spoustu funkcí.

  Bundleware

  Několik antivirů detekuje potenciálně nežádoucí aplikaci (adware) PUA.FusionCore v souboru F.dll, který instalační program aplikace PotPlayer ve složce Temp odstranil. Jakmile je tento soubor zablokován antivirem, program se nainstaluje bez problémů a reklam.

  Hlavní okno
  zobrazit více
 7. SMPlayer hodlá být kompletní front-end pro MPlayer, od základních funkcí, jako je přehrávání videa, DVD a VCD, až po pokročilejší funkce, jako je podpora filtrů MPlayer a další. SMPlayer si pamatuje nastavení všech souborů, které hrajete.
  Přehrávání videa - Výchozí vzhled
  zobrazit více
 8. Emulátor konzoly Windows s kartami, který představuje více konzolí a jednoduchých aplikací GUI jako jedno přizpůsobitelné okno GUI s různými funkcemi. Zpočátku byl program vytvořen jako společník Far Manager .
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 9. FastStone Image Viewer je rychlý, stabilní a uživatelsky přívětivý prohlížeč obrázků, převodník a editor. Má celou řadu funkcí, které zahrnují prohlížení obrázků, správu, porovnávání, odstranění efektu červených očí, zasílání e-mailů, změnu velikosti, oříznutí a úpravy barev.
  Screenshot celého rozhraní programu
  zobrazit více
 10. Dynalist je webová aplikace, která vám umožní rozdělit a uspořádat si myšlenky ve formátu seznamů.
  Web
  zobrazit více
 11. Správce stahování multimédií pro Android, BSD, Linux a Windows.
  uGet
  zobrazit více
 12. Ladění API jako člověk, ne robot. Insomnia je jednoduchý, ale výkonný klient REST API se správou souborů cookie, proměnnými prostředí, generováním kódu a ověřováním pro Mac, Window a Linux.
  Zadejte URL, užitečné zatížení, záhlaví a autorizaci na jednom místě. Poté stačí odeslat.
  zobrazit více
 13. Subtitle Edit je open source editor pro video titulky. Se SE můžete snadno upravit titulky, pokud nejsou synchronizovány s videem a mnoho dalšího.
  Hlavní okno
  zobrazit více
 14. DevDocs kombinuje více dokumentací pro vývojáře v čistém a organizovaném webovém uživatelském rozhraní s okamžitým vyhledáváním, podporou offline, mobilní verzí, tmavým motivem, klávesovými zkratkami a dalšími.
  Uvítací obrazovka
  zobrazit více
 15. FreeCommander je snadno použitelná alternativa ke standardnímu správci souborů systému Windows. Program vám pomůže s každodenní prací ve Windows. Zde najdete všechny potřebné funkce pro správu datového skladu.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více