Aplikace s funkcí „animace klíčových snímků“

 1. GIMP je bezplatný program pro takové retuše fotografií, kompozici obrázků a vytváření obrázků. V zásadě je to nejbližší věc k Photoshopu, kterou můžete získat zdarma.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 2. Krita je profesionální bezplatný a open source (FOSS) malířský program. Je vytvořen umělci, kteří chtějí vidět dostupné umělecké nástroje pro každého s konceptuálními malbami, texturami a matnými malíři, ilustracemi a komiksy.
  Hlavní okno
  zobrazit více


 3. Blender je bezplatná a otevřená sada pro vytváření 3D. Podporuje celý 3D kanál - modelování, manipulace, animace, simulace, vykreslování, skládání, úpravy videa a sledování pohybu.
  Cycles je produkční renderovací engine Blenderu založený na sledování paprsků.
  zobrazit více
 4. Kdenlive je nelineární editor videa. Je založen na rámci MLT a přijímá mnoho zvukových a video formátů, umožňuje přidávat efekty, přechody a vykreslování do formátu podle vašeho výběru.
  Protokolování
  zobrazit více
 5. Godot je plně vybavený, open source licencovaný herní engine s licencí MIT. Zaměřuje se na skvělé nástroje a vizuálně orientovaný pracovní postup, který lze exportovat na platformy PC, mobilní a webové platformy. Jedná se o multiplatformní 2D a 3D herní engine a vývoj her IDE.
  Inovativní design
  zobrazit více
 6. Shotcut je bezplatný open-source multiplatformní nelineární editor videa.
  Shotcut na Ubuntu
  zobrazit více
 7. DaVinci Resolve kombinuje nejpokročilejší barevný korektor na světě s profesionálními vícestopými úpravami, takže nyní můžete upravovat, opravovat barvy, dokončovat a dodávat vše z jednoho systému!
  Hollywoodské postové řešení č. 1
  zobrazit více
 8. Upravujte video rychleji než kdykoli předtím s výkonným a propojenějším Adobe Premiere® Pro CC. Desítky zbrusu nových funkcí zahrnují přepracovanou časovou osu, vylepšenou správu médií a efektivní třídění barev.
  Adobe Premiere Pro CC 2017
  zobrazit více
 9. Olive je bezplatný nelineární editor videa, jehož cílem je poskytnout plně funkční alternativu špičkového profesionálního softwaru pro úpravu videa.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 10. Natron je open source, multiplatformní uzlová kompoziční aplikace. Je postaven na standardních open source technologiích, jako jsou OpenFX, OpenEXR, OpenColorIO a OpenImageIO.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 11. Adobe After Effects je premiérový software pro digitální video efekty, používaný v celém odvětví pro filmovou a televizní produkci i kreativní práci včetně špičkových video úvodů a zvukově reaktivních hudebních vizualizátorů.
  Adobe After Effects 2017
  zobrazit více
 12. OpenToonz je animační program, který je bezplatnou verzí softwaru Toonz, animačního softwaru, který mimo jiné používá Studio Ghibli.
  GTS
  zobrazit více
 13. Clip Studio Paint, dříve Manga Studio nebo ComicStudio v Japonsku, je rodina softwarových aplikací pro Mac OS X a Microsoft Windows používaných pro digitální tvorbu komiksů a mangy.
  Prázdné plátno
  zobrazit více
 14. Wick Editor je bezplatný a open-source nástroj pro vytváření her, animací a všeho mezi tím. Je navržen tak, aby byl nejdostupnějším nástrojem pro vytváření multimediálních projektů na webu. Vaše výtvory lze spustit na jakémkoli zařízení s webovým prohlížečem - to znamená také mobilní.
  Obrázek editora s ukázkou!
  zobrazit více
 15. VEGAS Pro využívá sílu umělé inteligence, aby vaše video produkce byla o dva kroky napřed.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více