Aplikace s funkcí 'Podpora pro vrstvy'

 1. GIMP je bezplatný program pro takové retuše fotografií, kompozici obrázků a vytváření obrázků. V zásadě je to nejbližší věc k Photoshopu, kterou můžete získat zdarma.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 2. Inkscape je vektorový grafický editor s otevřeným zdrojovým kódem, který má podobné funkce jako Illustrator, CorelDraw nebo Xara X a používá standardní formát souboru W3C Scalable Vector Graphics (SVG).
  Licence je CC-By-SA 3.0, protože používá obrázek Rizkyho Djatiho Munggarana (https://inkscape.org/~ridjam/%E2%98%85freedom-machine)
  zobrazit více


 3. Krita je profesionální bezplatný a open source (FOSS) malířský program. Je vytvořen umělci, kteří chtějí vidět dostupné umělecké nástroje pro každého s konceptuálními malbami, texturami a matnými malíři, ilustracemi a komiksy.
  Hlavní okno
  zobrazit více
 4. Adobe Photoshop je komerční editor obrázků, který nastavuje standard v kreativní ilustraci a projekční práci se sofistikovaným pracovním postupem založeným na vrstvách a robustní, profesionální sadou funkcí.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 5. Paint.net je bezplatný a velmi schopný software pro úpravu obrázků pro Windows. Skvělá alternativa k Photoshopu pro lidi, kteří nepotřebují vše, co PS nabízí.
  Snímek obrazovky
 6. Affinity Photo je profesionální, plně vybavený editor rastrové grafiky. Práce v aplikaci Affinity Photo je vždy živá a můžete ji posouvat a přibližovat rychlostí 60 snímků za sekundu, s živými náhledy a nedestruktivní aplikací.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 7. Affinity Designer je nejrychlejší, nejhladší a nejpřesnější dostupný software pro vektorovou grafiku. Všechny funkce, nástroje, panely a funkce byly vytvořeny od základu po dobu pěti let a byly vyvinuty s potřebami kreativních profesionálů v jádru.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 8. Software pro návrh vektorové grafiky, který vám umožní vytvářet propracovanou grafiku, úžasná rozvržení a ilustrace - to vše v jednom super výkonném nástroji.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 9. Procreate je kreativní ilustrační aplikace, která získala několik ocenění a byla od základu vytvořena pro iPad s kapesní variantou pro iPhone. Tato aplikace obsahuje kompletní, profesionální sadu nástrojů, která je přístupná a přitom poskytuje sílu a flexibilitu stolních protějšků.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 10. Online editor fotografií, který může pracovat se soubory PSD, XCF a Sketch (Photoshop, Gimp a Sketch App). Převod mezi PSD, XCF, JPG, PNG a mnoha dalšími formáty.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 11. Navrhujte rychle a sebevědomě pomocí softwaru Adobe Illustrator. Propracované nástroje pro kreslení a typografii spolu s pokročilým ovládáním barev a kreativními efekty poskytují komplexní prostředí vektorové grafiky.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 12. MyPaint je rychlý malovací program s důrazem na použití na celou obrazovku. Umožňuje vám soustředit se na umění místo na program. Na svém plátně pracujete s minimem rušivých vlivů a rozhraní vyvoláváte, jen když ho potřebujete.
  Rozhraní 0.9.0
  zobrazit více
 13. Software pro kreslení ve Skicáku obsahuje uživatelsky přívětivé uživatelské rozhraní založené na gestech, které je tak rychlé a intuitivní, že i noví uživatelé mohou být produktivní během několika minut.
  Android (1)
  zobrazit více
 14. Pinta je bezplatný, otevřený zdrojový program pro kreslení/úpravy po vzoru Paint.NET . Jeho cílem je poskytnout uživatelům jednoduchý, ale účinný způsob kreslení a manipulace s obrázky v systémech Linux, Mac a Windows.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 15. Pixlr® usnadňuje transformaci každodenních obrázků na ohromující umělecká díla. Ať už na své fotografie aplikujete rychlou opravu nebo přidáváte osobní dojem pomocí efektů, překryvů nebo okrajů, Pixlr má vše, co potřebujete k tomu, aby byly vaše chvíle krásné.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více