Aplikace s funkcí „Automatizace marketingu“

 1. Open-source nástroj pro automatizaci úloh a testů a Selenium IDE. Software UI.Vision RPA je rozšíření prohlížeče, které dokáže i automatizaci plochy! Použijte jej pro webovou automatizaci, vyplňování formulářů, škrábání obrazovky a robotickou automatizaci procesů (RPA).
  Software UI.Vision RPA je rozšíření prohlížeče, ale dokáže také automatizovat stolní počítače!
 2. Marketingová platforma all-in-one společnosti Mailchimp pomáhá malým podnikům na trhu chytřeji, takže můžete růst rychleji. Jako páteř vašich vztahů se zákazníky poskytují uživatelsky přívětivé nástroje poháněné umělou inteligencí, které může každý použít k úspěchu.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více


 3. PromoRepublic je marketingové řešení sociálních médií s pracovními toky distribuce obsahu pro malé firmy, agentury, franšízy a značky pro více lokalit.
  Kalendář sociálních médií
  zobrazit více
 4. EspoCRM je software s otevřeným zdrojovým kódem CRM (Customer Relationship Management), který vám umožňuje vidět, zadávat a vyhodnocovat všechny vztahy ve vaší společnosti bez ohledu na typ. Lidé, firmy, projekty nebo příležitosti. Napsáno v PHP a JavaScriptu.
  Webové CRM. Jedna verze pro všechna vaše zařízení.
  zobrazit více
 5. Mautic je software pro automatizaci marketingu (e -mail, sociální sítě atd.). Nainstalujte si na svůj vlastní web nebo si vytvořte bezplatný hostovaný účet. Jednoduché nastavení ve 3 krocích trvá méně než 5 minut a budete připraveni získat zpět kontrolu nad svým marketingem.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 6. MailerLite je poskytovatelem služeb e -mailového marketingu se zaměřením na jednoduchost, vynikající zákaznickou podporu a krásné designy.
  Domovská stránka
  zobrazit více
 7. Automate.io vám umožňuje připojit různé cloudové aplikace, které používáte - marketing, prodej, platby, webové formuláře, spolupráci, e -mail a automatizovat rutinní úkoly. Lze mezi nimi vytvářet jednoduché integrace jedna k jedné nebo pracovní postupy pro více aplikací.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 8. Sendinblue je platforma typu vše v jednom, která vám pomůže rozvíjet vaše podnikání budováním silnějších vztahů se zákazníky.
  Marketingová automatizace
  zobrazit více
 9. GetResponse je snadno použitelná e-mailová marketingová platforma. Zasílejte e-mailové zpravodaje, kampaně, online průzkumy a následné automatické odpovědi. Přihlášení zdarma.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 10. Webové CRM pro prodej, služby, marketing a operace call centra, které uživatelům umožňuje spravovat vztahy se zákazníky a spokojenost zákazníků.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 11. Campayn vám umožňuje vytvářet, sdílet a sledovat e -mailové zpravodaje a marketingové e -maily. Plán „Free for Life“ vám umožňuje odeslat 20 000 e -mailů na 500 kontaktů měsíčně. Obsahuje robustní funkce, jako je segmentace seznamu, hlášení na úrovni kontaktů a sledování návratnosti investic.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 12. Vtiger CRM
  • Freemium • Open Source
  • Mac
  • Okna
  • Linux
  • Android
  • iPhone
  • Tablet Android
  • iPad
  • Vlastní hostování
  Vtiger CRM je oceněný software používaný malými a středními podniky k růstu tržeb, zlepšení marketingové návratnosti investic a poskytování skvělých služeb zákazníkům.
  Hlavní panel domovské stránky Vtiger poskytuje na první pohled shrnutí vaší firmy
  zobrazit více
 13. Combin Growth je marketingový nástroj Instagramu nabitý výkonnými funkcemi pro cílení na publikum, analýzu, správu a zapojení. Přilákejte nové sledující a vybudujte si věrnou komunitu pro svůj účet.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 14. Sugar je kompletní CRM řešení, které automatizuje vaše hlavní prodejní, zákaznické služby a marketingové procesy se zaměřením na jednotlivce. Hlavní funkce: - automatizace prodejní síly - marketingová automatizace - zákaznická podpora - možnosti reportování
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 15. User.com je pokročilý marketingový, komunikační a prodejní systém, který pomáhá automatizovat přizpůsobenou komunikaci a zefektivňovat obchodní procesy. Používejte funkce, jako je živý chat, zprávy v aplikacích, rozesílání e-mailů, automatizace marketingu, CRM a sledování uživatelů.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více