Aplikace s funkcí „Matroska“

 1. Potplayer je minimalistický přehrávač médií, který má k dispozici rozsáhlou řadu konfigurovatelných možností a spoustu funkcí.

  Bundleware

  Několik antivirů detekuje potenciálně nežádoucí aplikaci (adware) PUA.FusionCore v souboru F.dll, který instalační program aplikace PotPlayer ve složce Temp odstranil. Jakmile je tento soubor zablokován antivirem, program se nainstaluje bez problémů a reklam.

  Hlavní okno
  zobrazit více
 2. MKVToolnix je sada nástrojů pro vytváření, úpravy a kontrolu souborů Matroska pod Linuxem, jinými Unices a Windows. Dělají pro Matrosku to, co dělají OGMtools pro formát OGM a pak některé. Nejnovější verze nyní mají schopnost vytvářet soubory kompatibilní s WebM.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více


 3. Freemake Video Converter je video konvertor, který umožňuje převádět videa na avi, wmv, mp4 (iPhone, iPod, iPad, PSP, xBox), 3gp, rip dvd, extrahovat mp3, vypalovat DVD a Bluray, vytvářet prezentaci fotografií a vizualizaci zvuku, stříhat, připojte se, otáčejte a nahrajte videa, fotografie a hudbu na YouTube.

  Bundleware

  Instalační program obsahuje OpenCandy. Při instalaci buďte opatrní: Fórum

  Hlavní okno
  zobrazit více
 4. Icecream Screen Recorder je rekordér obrazovky, který může nahrávat obrazovku i pořizovat snímky obrazovky. Program zaznamenává video, zvuky systému a zvuk mikrofonu.
  Hlavní okno
  zobrazit více
 5. gMKVExtractGUI
  • Zdarma • Open Source
  • Okna
  • Linux
  GUI pro nástroj mkvextract (součást MKVToolnix ), který obsahuje většinu (ne -li všechny) funkce nástrojů mkvextract a mkvinfo. Napsáno v C# .NET 4.0, za účelem dosažení vysoké kompatibility s ...
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 6. Bino
  • Zdarma • Open Source
  • Mac
  • Okna
  • Linux
  • BSD
  Bino je video přehrávač s následujícími hlavními funkcemi: Podpora stereoskopického 3D videa s širokou škálou vstupních a výstupních formátů; Podpora pro video s více displeji, např. Pro powerwally, instalace virtuální reality a další nastavení pro více projektorů.
 7. Sledujte zdarma ty nejlepší dokumenty z celého světa. Více než 5 000 nejnovějších špičkových dokumentů na témata od zločinu a spiknutí po náboženství a tajemství
  Zatím žádné screenshoty
 8. ALLPlayer
  • Zdarma osobní • proprietární
  • Okna
  • Android
  ALLPlayer je freeware s moderním a intuitivním rozhraním, známý spíše ze smartphonů a tabletů. Všechny funkce jsou snadno dostupné, přesně v okamžiku, kdy jsou potřeba, a díky automatickým a bezplatným aktualizacím kodeků můžete přehrávat jakékoli video nebo audio soubory.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 9. dmMediaConverter je příčný platformový FFmpeg frontend (GUI), který odhaluje některé jeho funkce. Má být jednoduchý a snadno použitelný, ale také být schopen plnit složité úkoly. Inspiroval jsem se spoustou mediálních převaděčů, jako je Handbrake, WinFF a MkvMergeGui.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 10. Hybrid je multiplatformní (Linux/Mac OS X/Windows) frontend založený na Qt pro spoustu dalších nástrojů, které dokážou převést téměř každý vstup na x264/Xvid/VP8 + ac3/ogg/mp3/aac/flac uvnitř mp4/m2ts /mkv/webm/mov/avi kontejner, struktura Blu-ray nebo AVCHD.
 11. Přehrávejte filmy dvix/xvid ze souborů RAR. Přehrajte dvd, mvk, avi, mpge, ogg, rar (vpřed), heslo rar (bez přeposílání) Přehrávejte všechny soubory bez kodeků. Přehrávejte rar soubory bez extrahování. Přehrávejte AVI, MPGE, RMVB, OGG, MP3, RAR, MKV, MKA a některé ne oblíbené formáty.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více