Aplikace s funkcí „Knihovna médií“

 1. Kodi, dříve XBMC, je bezplatný a open source přehrávač médií a zábavní centrum pro Linux, Mac OS X, Windows, XBox a iOS.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 2. Mediální centrum umožňující okamžité sledování filmů, seriálů a kanálů YouTube. Můžete sledovat v HD, s titulky a snadno přenášet jakýkoli soubor do televize prostřednictvím DLNA, Chromecast, AppleTV! Stremio vám také poskytuje oznámení o nových epizodách / filmech.
  Objevte - nejoblíbenější filmy
  zobrazit více


 3. XnViewMP je bezplatný software k prohlížení, organizování, převádění grafických a fotografických souborů nebo k vytváření prezentace, listu kontaktů, stránek HTML.
  Hlavní okno XnViewMP (macOS)
  zobrazit více
 4. iTunes je nejlepší způsob, jak organizovat a užívat si hudbu, filmy a televizní pořady, které již máte - a nakupovat ty, které chcete získat. Můžete si dokonce naladit bezplatné hudební stanice na vyžádání, které byly zcela přepracovány našimi odborníky na Apple Music.

  Přerušeno

  V macOS Catalina nebo novější již nepodporují. V systému Windows lze stáhnout, ale nejnovější verze byla v roce 2018.

  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 5. Quod Libet je zvukový přehrávač založený na Gapless GTK+napsaný v Pythonu. Je postaven na myšlence, že víte, jak uspořádat hudbu lépe než my. Umožňuje vytvářet seznamy skladeb na základě regulárních výrazů (nebojte se, funguje i pravidelné vyhledávání).
  Panoramatický prohlížeč poskytující přizpůsobitelnou hierarchii filtrů pro vyhledání vaší hudby
  zobrazit více
 6. Sonarr (dříve NzbDrone) je PVR pro uživatele Usenet a BitTorrent. Může sledovat více kanálů RSS pro nové epizody vašich oblíbených pořadů a bude je chytat, třídit a přejmenovávat.
  Pohled na epizodu
  zobrazit více
 7. Eagle vám pomůže spravovat obrázky, snímky obrazovky, uživatelská rozhraní a návrhy, díky nimž bude vaše žárovka zářit. Pokud jste designér, tohle se vám bude určitě líbit !.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 8. Wikimedia Commons je úložiště mediálních souborů, které zpřístupňuje veřejně dostupné a volně licencované vzdělávací mediální obsahy (obrázky, zvukové a videoklipy) každému ve svém vlastním jazyce.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 9. Miro (dříve Democracy Player) je bezplatná a otevřená aplikace pro internetovou televizi, knihovnu médií a přehrávač videa.

  Přerušeno

  Od roku 2013 žádné aktualizace. Integrace YouTube je přerušena, protože se nezměnily API YouTube, žádné aktualizace. Viz seznam změn: http://ftp.osuosl.org/pub/pculture.org/Miro/

  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 10. Nightingale je bezplatný a výkonný hudební přehrávač pro Linux, Windows a Mac založený na zdrojovém kódu přehrávače médií Songbird . Krásné rozhraní se širokou škálou podporovaných zvukových formátů, vše s podporou více platforem!

  Přerušeno

  Poslední aktualizace byla 12. ledna 2014 pro verzi 1.12.1- https: //blog.getnightingale.com/2014/01/12/announcing-nightingale-1-12-1/

  povinný snímek Beatles
  zobrazit více
 11. Samoobslužný správce digitálních aktiv pro všechny vaše fotografie a videa. - Vaše knihovna PhotoStructure vám zpříjemní procházení a sdílení celoživotních vzpomínek.
  Snímek obrazovky
 12. OpenPHT je komunitní platforma Plex Home Theater (opuštěná). Jedná se o open-source klienta pro Plex . Je třeba nainstalovat server Plex Media Server. Verze pro stahování - https://github.com/RasPlex/OpenPHT/releases
  Kůže Aeon Nox
  zobrazit více
 13. LibreTime je komunita řízená vysílacím časem SourceFabric. Pomáhá vám spouštět rozhlasovou stanici orientovanou na plán spolupráce s webovým rozhraním. Byl aktualizován o nové funkce a funguje s moderními distribucemi a PHP 7 a výše.
  Zatím žádné screenshoty
 14. Medusa - manažer TV knihovny
  • Zdarma • Open Source
  • Mac
  • Okna
  • Linux
  • Vlastní hostování
  Medusa je vidlice Sick Beard (podobně jako jiné vidlice jako SickChill a SickGear ).
  Zatím žádné screenshoty
 15. Umožněte komukoli vytvářet animovaná videa a další multimediální obsah bez odborných znalostí nebo grafických schopností pomocí obrovské mediální knihovny s více než 500 000 aktivy bez licenčních poplatků (videa, fotografie, ilustrace, hudba a zvuky).
  Snímek obrazovky
  zobrazit více