Aplikace s funkcí „Sloučit PDF“

 1. PDFsam Basic je bezplatný, open source, multiplatformní software navržený pro: * Sloučení souborů PDF (celé dokumenty nebo vybrané rozsahy stránek), uchovávání nebo vyřazování záložek, acroformů a generování obsahu nebo ne.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 2. PDF24 Creator je bezplatný a funkcemi nabitý nástroj pro vytváření, sloučení a konverzi PDF pro Windows. Jeho jedinečnou funkcí mezi bezplatnými nástroji pro tisk PDF je editor, který umožňuje snadné sestavování, vytváření a úpravy souborů PDF pomocí funkce Drag & Drop.
  Hlavní okno
  zobrazit více


 3. Adobe Acrobat je řada aplikačního softwaru a webových služeb vyvinutých společností Adobe Systems pro prohlížení, vytváření, manipulaci, tisk a správu souborů ve formátu PDF (Portable Document Format).
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 4. Format Factory je multifunkční převaděč médií a ripovač DVD.

  Bundleware

  Při instalaci buďte opatrní: Fórum

  Hlavní uživatelské rozhraní pro verzi 4.0.0
  zobrazit více
 5. Malá aplikace python-gtk, která pomáhá uživateli sloučit nebo rozdělit dokumenty PDF a otáčet, ořezávat a měnit uspořádání stránek pomocí interaktivního a intuitivního grafického rozhraní.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 6. PDFTK Builder je bezplatné grafické rozhraní pro PDFtk , což usnadňuje používání. Je to snadno použitelný nástroj pro shromažďování (sloučení), rozdělení, šifrování, dešifrování, razítko a otáčení (pouze 90 °, 180 ° nebo 270 °) dokumentů PDF.
 7. S PDFCreatorem můžete vytisknout každý tisknutelný dokument do PDF, a to buď v aplikaci, nebo tiskem přímo z původního dokumentu. Rozsáhlá, ale uživatelsky přívětivá nastavení a automatické funkce vám pomohou plně využít vaše soubory PDF.

  Bundleware

  Instalační program obsahuje adwares. Při instalaci buďte opatrní: Fórum

  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 8. Vytvářejte, převádějte, kontrolujte a upravujte dokumenty PDF ve Windows, Mac OS X a Linux.
  PDF Studio
  zobrazit více
 9. Sejda pomáhá s vašimi úkoly PDF pomocí jednodušší, příjemnější a produktivnější platformy PDF.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 10. iLovePDF je online služba pro práci se soubory PDF zcela zdarma a snadno se používá. Sloučit PDF, rozdělit PDF, komprimovat PDF, kancelář do PDF, PDF do JPG a další! S iLovePDF můžete: o Sloučit více souborů PDF do jednoho. o Rozdělte velké PDF do několika souborů.
  Domovská stránka
  zobrazit více
 11. Psejte si ručně psané poznámky přirozeně na svůj tablet Android, telefon nebo Chromebook podporující aplikace pro Android! Se Squidem můžete psát stejně jako na papír pomocí aktivního pera, pasivního stylusu nebo prstu.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 12. Sloučit, rozdělit, otočit, oříznout a uspořádat dokumenty PDF a jejich stránky pomocí interaktivního a intuitivního grafického rozhraní.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 13. PDFtk
  • Freemium • Vlastní
  • Mac
  • Okna
  • Linux
  • Vlastní hostování
  PDFtk je jednoduchý nástroj pro každodenní práci s dokumenty PDF. Dodává se ve třech variantách: PDFtk Free, PDFtk Pro a náš původní nástroj příkazového řádku PDFtk Server.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 14. PDF Shaper usnadňuje přizpůsobení obsahu souborů PDF. Uživatelé mohou rozdělit soubory PDF na menší soubory PDF, extrahovat nebo mazat jednotlivé stránky a šifrovat a dešifrovat soubory. Stejně snadné je sloučení více souborů PDF do většího souboru.
  Hlavní okno Shaper PDF
  zobrazit více
 15. PDF Candy je online sada nástrojů PDF s 24 službami pro úspěšné zpracování souborů PDF. Služba je zdarma pro operace s jedním souborem a nevyžaduje účet.
  Prostředí webové aplikace; nezobrazují se všechny funkce.
  zobrazit více