Aplikace s funkcí „Kompatibilní s Microsoft Office“

 1. LibreOffice je bezplatný a open-source kancelářský balík, který je kompatibilní s jinými hlavními kancelářskými balíčky a je k dispozici ve všech operačních systémech. Jedná se o nezávisle vyvinutou verzi sady OpenOffice.org. Kancelářský balíček obsahuje: ...
  LibreOffice Writer na Linuxu
  zobrazit více
 2. Vložte své soubory do Dropboxu na jednom počítači a budou okamžitě k dispozici na kterémkoli z vašich dalších počítačů, ve kterých je také nainstalován Dropbox.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více


 3. Disk Google je služba pro ukládání a synchronizaci souborů, která umožňuje cloudové úložiště uživatelů, sdílení souborů a společné úpravy. Disk Google obsahuje sadu Google Docs, kolaborativní kancelářský balík aplikací pro zvýšení produktivity, který nabízí: ...
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 4. Okular, multiplatformní, rychlý a nabitý funkcemi, vám umožňuje číst dokumenty PDF, komiksy a knihy EPub, procházet obrázky, vizualizovat dokumenty Markdown a mnoho dalšího.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 5. ONLYOFFICE
  • Freemium • Open Source
  • Mac
  • Okna
  • Linux
  • Online
  • Android
  • iPhone
  • Tablet Android
  • iPad
  • Vlastní hostování
  • Software jako služba (SaaS)
  • Cloudron
  ONLYOFFICE je open source kancelářský a produktový balík, který vám umožní spravovat dokumenty, ONLYOFFICE projekty , týmové a zákaznické vztahy na jednom místě.
  Desktop Editors ve Windows 10 (editor dokumentů)
  zobrazit více
 6. Zotero je bezplatné, snadno použitelné rozšíření pro Firefox/Chrome nebo samostatný program, který vám pomůže sbírat, organizovat, spravovat, vyhledávat a citovat vaše zdroje výzkumu přímo ve vašem oblíbeném textovém procesoru, s 300 MB online úložiště zdarma.
  Hlavní rozhraní
  zobrazit více
 7. Apache OpenOffice je přední open-source kancelářský balík, který nabízí bezplatné aplikace pro zpracování textu, tabulky, prezentace, grafiku, databáze a další.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 8. macOS je operační systém založený na Unixu, vyvinutý a uváděný na trh společností Apple Inc. Je navržen tak, aby fungoval na počítačích Macintosh a byl předinstalován na všech počítačích Mac od roku 2002.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 9. Ideální bezplatná kancelářská sada, která obsahuje aktualizované verze WRITER, SPREADSHEET, PRESENTATION a vestavěných čteček PDF. Vysoce kompatibilní s MS Office. Nová podpora WRITER pro převod PDF do DOC/DOCX plus rozdělení a sloučení souboru PDF.
 10. SoftMaker Office je kancelářský balík pro Windows, Linux, Android, Windows Mobile a Windows CE. Bezplatná verze sady SoftMaker FreeOffice je k dispozici pro Windows, Linux a Android na freeoffice.com FreeOffice obsahuje: ...
  FreeOffice 2018 PlanMaker běžící na Windows 10
  zobrazit více
 11. WPS Writer, součást WPS Office , je spolehlivý a rychlý software pro zpracování textu, který je vysoce kompatibilní s aplikací Microsoft Word a umí číst a upravovat formáty DOC a DOCX.
  Zatím žádné screenshoty
 12. TextMaker je textový procesor kompatibilní s Microsoft Word, součást SoftMaker FreeOffice . Je zdarma k dispozici v sadě FreeOffice. Běží štíhle (s použitím přibližně 12 MB RAM v mém systému) a je překvapivě bohatý na funkce.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 13. iWork je kancelářský balík od společnosti Apple. Obsahuje Pages, aplikaci pro zpracování textu a publikování na počítači, Keynote, prezentační balíček a Numbers, tabulkový procesor.
  Vědecký plakát na stránkách Apple Pages.
  zobrazit více
 14. OfficeSuite je multiplatformní kancelářský balík pro Windows PC, Android a iOS. Má výkonné moduly pro DOKUMENTY, SPREADSHEETS, PREZENTACE a soubory PDF. OfficeSuite je kompatibilní se soubory Microsoft Word, Excel, PowerPoint a Adobe PDF.
  Dokumenty OfficeSuite běžící na Windows 10
  zobrazit více
 15. Software pro správu referencí, používaný pro vyhledávání online databází publikací a správu publikací / bibliografií, se schopností vkládat odkazy do textového procesoru.
  Snímek obrazovky