Aplikace s funkcí „Minimalistické“

 1. Joplin je bezplatná aplikace pro psaní poznámek a úkolů s otevřeným zdrojovým kódem, která zvládne velké množství poznámek uspořádaných do poznámkových bloků. Poznámky lze prohledávat, lze je kopírovat, označovat a upravovat buď přímo z aplikací, nebo z vlastního textového editoru.
  Desktopové a mobilní aplikace
  zobrazit více
 2. Standard Notes je jednoduchá a soukromá aplikace pro poznámky. Umožňuje vám psát a synchronizovat poznámky na všech vašich zařízeních, včetně iPhonu, iPadu, Macu a webového prohlížeče.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více


 3. Paint.net je bezplatný a velmi schopný software pro úpravu obrázků pro Windows. Skvělá alternativa k Photoshopu pro lidi, kteří nepotřebují vše, co PS nabízí.
  Snímek obrazovky
 4. MPC-HC je extrémně lehký přehrávač médií s otevřeným zdrojovým kódem pro Windows. Podporuje všechny běžné formáty video a audio souborů, které jsou k dispozici pro přehrávání.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 5. foobar2000 je pokročilý freeware audio přehrávač pro platformu Windows. Hlavní vlastnosti Podporované zvukové formáty: MP3, MP4, AAC, CD Audio, WMA, Vorbis, Opus, FLAC, WavPack, WAV, AIFF, Musepack, Speex, AU, SND ... a další s dalšími komponentami.
  Foobar na zakázku.
  zobrazit více
 6. Typora vám poskytne bezproblémový zážitek jako čtenář i spisovatel. Odstraní okno náhledu, přepínač režimů, syntaxe symbolů zdrojového kódu markdown a všechna další zbytečná vyrušování.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 7. Společnost Simplenote, kterou vytvořila společnost stojící za WordPressem , umožňuje uživatelům vytvářet si poznámky, seznamy a nápady. Tyto poznámky jsou uloženy v cloudu a jsou přístupné na více zařízeních.
 8. Arch Linux je nezávisle vyvinutá distribuce GNU/Linux optimalizovaná pro i686 a x86_64 zaměřená na kompetentní uživatele Linuxu. Používá pacman, svého domácího správce balíčků, k poskytování aktualizací nejnovějších softwarových aplikací s plným sledováním závislostí.
  arch s pracovní plochou KDE 4.4
  zobrazit více
 9. MPV je audio a filmový přehrávač založený na MPlayer a mplayer2 . Podporuje širokou škálu formátů video souborů, zvukových a video kodeků a typů titulků.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 10. Potplayer je minimalistický přehrávač médií, který má k dispozici rozsáhlou řadu konfigurovatelných možností a spoustu funkcí.

  Bundleware

  Několik antivirů detekuje potenciálně nežádoucí aplikaci (adware) PUA.FusionCore v souboru F.dll, který instalační program aplikace PotPlayer ve složce Temp odstranil. Jakmile je tento soubor zablokován antivirem, program se nainstaluje bez problémů a reklam.

  Hlavní okno
  zobrazit více
 11. Cvrlikání
  • Zdarma • Vlastní
  • Okna
  • Online
  • Android
  • iPhone
  • Ostružina
  • Windows S
  • Tablet Android
  • Windows Phone
  • iPad
  • Blackberry 10
  • Kindle Fire
  Twitter je online služba sociálních sítí, která uživatelům umožňuje odesílat a číst krátké zprávy o délce 280 znaků zvané „tweety“.
  Úvodní stránka Twitteru
  zobrazit více
 12. Geany je malé a lehké integrované vývojové prostředí. Byl vyvinut tak, aby poskytoval malé a rychlé IDE, které má jen několik závislostí z jiných balíčků.
  Geany 1.34
  zobrazit více
 13. stretly je multiplatformní open source aplikace, která vám připomene přestávky při práci s počítačem. Ve výchozím nastavení běží ve vašem zásobníku a každých 10 minut zobrazuje okno připomenutí, které je otevřené na 20 sekund a obsahuje nápad na mikrobreak.
  Microbreak
  zobrazit více
 14. GNU Midnight Commander je vizuální správce souborů, licencovaný pod licencí GNU General Public License, a proto se kvalifikuje jako svobodný software.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 15. GitAhead vám umožňuje filtrovat výsledky a provádět pokročilá vyhledávání. Ukazuje vám přesně to, co potřebujete vidět, a dělá z procházení tisíci závazků hračku.
  Hlavní okno
  zobrazit více