Aplikace s funkcí „více platforem“

 1. Jami (dříve GNU Ring, SFLphone) se považuje za potenciální bezplatnou náhradu Skype za otevřený zdroj a multiplatformní platformu. Jami vám dává plnou kontrolu nad vaší komunikací a bezkonkurenční úroveň soukromí.
  Videokonference Jami OS X
  zobrazit více
 2. Cryptomator poskytuje transparentní šifrování na straně klienta pro váš cloud. Chraňte své dokumenty před neoprávněným přístupem. Cryptomator na ploše je bezplatný a open source software, takže si můžete být jisti, že neexistují žádná zadní vrátka.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více


 3. XnViewMP je bezplatný software k prohlížení, organizování, převádění grafických a fotografických souborů nebo k vytváření prezentace, listu kontaktů, stránek HTML.
  Hlavní okno XnViewMP (macOS)
  zobrazit více
 4. Oceněný cloudový software pro správu projektů si klade za cíl pomoci spolupracujícím týmům s organizací a správou od projektů malých podniků až po rozsáhlé iniciativy.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 5. Ubuntu Touch je mobilní verze operačního systému Ubuntu pro mobilní zařízení. Je přizpůsoben tak, aby fungoval přirozeně v mobilním prostředí s dotykovou obrazovkou, ale je také schopen fungovat jako stolní počítač v „desktopovém režimu“.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 6. Olive je bezplatný nelineární editor videa, jehož cílem je poskytnout plně funkční alternativu špičkového profesionálního softwaru pro úpravu videa.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 7. Seafile je profesionální open source platforma cloudového úložiště pro organizace. Má kompletní funkce synchronizace a sdílení souborů, spolehlivé ukládání souborů a pokročilé funkce ochrany soukromí.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 8. X2Go je open source software pro vzdálenou plochu pro Linux, který používá technologický protokol NX. X2Go lze použít k přístupu na stolní počítače PC, ale jeho hlavním případem použití je poskytování bezpečných samostatných vzdálených relací prostřednictvím ssh.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 9. WaveEngine
  • Zdarma • Open Source
  • Mac
  • Okna
  • Linux
  Bezplatný multiplatformní mobilní engine, který uvolní vaše hry pomocí C#. Vážíme si vaší zpětné vazby. Zůstaňte naladěni. #iOS #Android #WindowsPhone #Windows8.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 10. LuckyBackup je aplikace, která zálohuje a/nebo synchronizuje všechny adresáře pomocí výkonu rsync.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 11. WideStudio
  WideStudio je open source integrované vývojové prostředí pro desktopové aplikace vyrobené čistě v Japonsku.

  Přerušeno

  Projekt již není aktualizován. Poslední verzi v3.98-7, vydanou v listopadu 2011, lze stále stáhnout z oficiálních webových stránek.

  V Linuxu
  zobrazit více
 12. NoteCase Pro je pokročilý víceplatinový outliner, který vám pomůže uspořádat textové poznámky do dokumentu, přičemž jednotlivé poznámky jsou umístěny ve stromové struktuře. Vícejazyčná podpora. Podporovány aktivní hypertextové odkazy. Bezplatná verze open source (také přenosná): ...
  Snímek obrazovky
  zobrazit více