Aplikace s funkcí „Není nutná registrace“

 1. Druhý mozek, pro tebe, navždy. Lidský mozek je nelineární: neustále skáčeme od myšlenky k myšlence. Váš druhý mozek by měl fungovat stejně.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 2. Jitsi (dříve SIP Communicator) je audio/video a chatový komunikátor s plným šifrováním, který podporuje protokoly jako SIP, XMPP/Jabber, ICQ/AIM, Windows Live, Yahoo !, rozšíření GTalk/Hangouts a také OTR, ZRTP, atd.
  Seznam kontaktů
  zobrazit více


 3. NewPipe je lehký front-end YouTube pro Android. Nepotřebuje YouTube API ani žádné služby Google Play, protože NewPipe pouze analyzuje web YouTube, aby získal potřebné informace.
  Trendy,
  zobrazit více
 4. Neváhejte a videochatujte s celým týmem. Ve skutečnosti pozvěte všechny své známé. Jitsi Meet je plně šifrované, 100% open source řešení pro videokonference, které můžete používat celý den, každý den, zdarma - bez potřeby účtu. Co jiného můžete dělat s Jitsi Meet?
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 5. Se vzestupem rozsáhlých vládních monitorovacích programů je Tox snadno použitelnou aplikací, která vám umožní spojit se s přáteli a blízkými, aniž by to někdo poslouchal.
  Universal Tox Client. Toxický klient, který běží na Androidu, iOS, Windows, Mac OSX, Linux, FreeBSD a na webu. Napsáno v JS pomocí React & React Native / elektron.
  zobrazit více
 6. Privacy Badger je nástroj pro přidání do prohlížeče, který analyzuje weby, aby detekoval a zakázal obsah, který vás sleduje, a to závadným, nekonsensálním způsobem.
 7. Toto úložiště obsahuje soubor sestavení ke generování binárních souborů FLOSS verze VSCode společnosti Microsoft.
 8. Procreate je kreativní ilustrační aplikace, která získala několik ocenění a byla od základu vytvořena pro iPad s kapesní variantou pro iPhone. Tato aplikace obsahuje kompletní, profesionální sadu nástrojů, která je přístupná a přitom poskytuje sílu a flexibilitu stolních protějšků.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 9. Vzdálená plocha Chrome umožňuje uživatelům vzdálený přístup k jinému počítači prostřednictvím prohlížeče Chrome nebo Chromebooku.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 10. Alternativní rozhraní frontend pro YouTube [Instance na invidio.us vytvořená Omarem Rothem byla uzavřena v září 2020.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 11. Zoom je video komunikační společnost, která poskytuje služby vzdálených konferencí, které kombinují videokonference, online schůzky, chat a mobilní spolupráci.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 12. Gab Social je otevřená a plně decentralizovaná sociální síť využívající platformu Gab. Je to nová sociální síť Gab.com. Tato změna byla provedena za účelem dalšího závazku společnosti Gab vůči důvěře uživatelů a soukromí online.

  Varování

  Gab je ve srovnání s jinými sociálními sítěmi méně moderovaný a pro některé lidi by mohl být urážlivý

  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 13. Imgur je bezplatná a jednoduchá služba hostování obrázků s funkcí úpravy obrázků. Registrace je volitelná. Imgur se vyslovuje jako image-er; zobrazovač.
  Informace o obrázku
  zobrazit více
 14. CryptPad je alternativou k oblíbeným kancelářským nástrojům a cloudovým službám podle vlastního návrhu. Veškerý obsah uložený na CryptPad je před odesláním šifrován, což znamená, že nikdo nemá přístup k vašim datům, pokud mu nedáte klíče.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 15. Memex
  • Freemium • Open Source
  • Online
  • Android
  • iPhone
  • Tablet Android
  • iPad
  • Prohlížeč Vivaldi
  • Google Chrome
  • Statečný
  • Firefox
  Rozšíření prohlížeče zaměřené na soukromí, které eliminuje čas strávený záložkováním, opětovným googlením nebo kopírováním poznámek do rozptýlených dokumentů.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více