Poznámka pořizování aplikací

Pokud si chcete něco zapamatovat, nezapomeňte si to zapsat! Ať už je to nákupní seznam nebo to, o čem jste se rozhodli na pracovní schůzce, musíme si dělat poznámky, abychom pomohli naší paměti. Dnes je k dispozici nepřeberné množství aplikací pro psaní poznámek - a zde najdete ty nejlepší dostupné pro všechna zařízení.

Přečtěte si popisy aplikací a uživatelské recenze, abyste našli vhodný produkt. Zatímco některé aplikace pro poznámky do značné míry připomínají analogové pero a notebook, jiné mají propracovanější funkce, do kterých můžete pomocí softwaru pro rozpoznávání textu ukládat obrázky, audio a dokonce i pořizovat ručně psané poznámky a převádět je na digitální verzi.

 1. Joplin je bezplatná aplikace pro psaní poznámek a úkolů s otevřeným zdrojovým kódem, která zvládne velké množství poznámek uspořádaných do poznámkových bloků. Poznámky lze prohledávat, lze je kopírovat, označovat a upravovat buď přímo z aplikací, nebo z vlastního textového editoru.
  Desktopové a mobilní aplikace
  zobrazit více
 2. Měli byste mít plnou kontrolu nad svými daty. Pomáháme vám toho dosáhnout: bezpečný domov pro všechna vaše data. Zabezpečené, pod vaší kontrolou a vyvinuté otevřeným, transparentním a důvěryhodným způsobem. Jsme Nextcloud.
  Jednoduchá a výkonná synchronizace a sdílení souborů
  zobrazit více


 3. Vivaldi je extrémně přizpůsobitelný a nabízí širokou škálu nastavení a vestavěných funkcí navržených tak, aby měl uživatel kontrolu. Díky motoru na bázi Chromia je rychlý a kompatibilní s většinou rozšíření pro Chrome a Vivaldi z něj odstraní kód, který uživatele sleduje.
  Úvodní stránka Vivaldi
  zobrazit více
 4. Druhý mozek, pro tebe, navždy. Lidský mozek je nelineární: neustále skáčeme od myšlenky k myšlence. Váš druhý mozek by měl fungovat stejně.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 5. Standard Notes je jednoduchá a soukromá aplikace pro poznámky. Umožňuje vám psát a synchronizovat poznámky na všech vašich zařízeních, včetně iPhonu, iPadu, Macu a webového prohlížeče.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 6. S tolika nástroji je těžké udržet všechny na stejné stránce. Pojem je nový nástroj, který je všechny sjednocuje. Je to jako Dokumenty Google, ale vše je organizováno a zjistitelné vaším týmem. Skutečná spolupráce v reálném čase.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 7. Google Keep je služba poskytovaná společností Google, která integruje psaní poznámek a procházení webu.
 8. Microsoft OneNote, součást sady Microsoft Office Suite , je aplikace pro digitální notebook, která lidem poskytuje jedno místo pro shromažďování poznámek a informací.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 9. Typora vám poskytne bezproblémový zážitek jako čtenář i spisovatel. Odstraní okno náhledu, přepínač režimů, syntaxe symbolů zdrojového kódu markdown a všechna další zbytečná vyrušování.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 10. Evernote
  • Freemium • Vlastní
  • Mac
  • Okna
  • Online
  • Android
  • iPhone
  • Ostružina
  • Windows S
  • Tablet Android
  • Windows Phone
  • iPad
  • Apple Watch
  • Android Wear
  • Kindle Fire
  • Oblázek
  Evernote je multiplatformní, bezplatná aplikace určená pro psaní poznámek, organizaci a archivaci.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 11. Společnost Simplenote, kterou vytvořila společnost stojící za WordPressem , umožňuje uživatelům vytvářet si poznámky, seznamy a nápady. Tyto poznámky jsou uloženy v cloudu a jsou přístupné na více zařízeních.
 12. Hierarchická aplikace pro psaní poznámek, která obsahuje zvýraznění bohatého textu a syntaxe, ukládání dat do jednoho souboru xml nebo sqlite.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 13. Správce schránky pro více platforem s pokročilými funkcemi.
  Zobrazí seznam dříve zkopírovaného textu nebo obrázků.
  zobrazit více
 14. Zim přináší koncept wiki na váš desktop. Ukládejte informace, odkazujte na stránky a upravujte je pomocí značek WYSISYG nebo přímo zadejte nějakou lehkou syntaxi značek a uvidíte, jak se při psaní zobrazují náhledy.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 15. Zachyťte inspiraci z Pinterestu, YouTube nebo webových stránek, organizujte nápady na jednom místě a přidávejte poznámky. Vytvořte náladové nástěnky nebo rychlé náčrty pro vizualizaci a prezentaci nápadů!
  Snímek obrazovky
  zobrazit více