Aplikace s funkcí „anotace PDF“

 1. Evernote
  • Freemium • Vlastní
  • Mac
  • Okna
  • Online
  • Android
  • iPhone
  • Ostružina
  • Windows S
  • Tablet Android
  • Windows Phone
  • iPad
  • Apple Watch
  • Android Wear
  • Kindle Fire
  • Oblázek
  Evernote je multiplatformní, bezplatná aplikace určená pro psaní poznámek, organizaci a archivaci.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 2. Foxit Reader
  Foxit Reader je bezplatný a lehký multiplatformní prohlížeč dokumentů PDF. Jeho základní funkce je kompatibilní s PDF Standard 1.7.

  Bundleware

  Instalační program se pokusí nainstalovat McAfee WebAdvisor a PhantomPDF Business. Ty lze přeskočit kliknutím na Odmítnout u každého.

  35 jazyků
  zobrazit více


 3. Okular, multiplatformní, rychlý a nabitý funkcemi, vám umožňuje číst dokumenty PDF, komiksy a knihy EPub, procházet obrázky, vizualizovat dokumenty Markdown a mnoho dalšího.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 4. Nový Microsoft Edge, který byl od základu přestavěn pomocí Chromia , vám přináší prvotřídní kompatibilitu a výkon, zabezpečení a soukromí, které si zasloužíte, a nové funkce navržené tak, aby vám přinesly to nejlepší z webu.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 5. Evince (nebo GNOME Document Viewer) je prohlížeč dokumentů pro více formátů dokumentů: PDF, Postscript, djvu, tiff, dvi, XPS, podpora SyncTex s gedit, komiksy (cbr, cbz, cb7 a cbt) a další. Podrobnosti najdete v části Podporované formáty dokumentů.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 6. Qiqqa je bezplatný manažer pro výzkum a reference. Vyhledávejte, čtěte a přidávejte k nim poznámky. Poté si prohlédněte svou práci, okamžitě napište a vytvořte bibliografie.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 7. Lepší čtení a průzkum s anotacemi, zvýrazňovačem, poznámkami, archivací, záložkami a dalšími.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 8. Nejmenší, nejrychlejší dostupný a nejrozšířenější editor/prohlížeč PDF * Plné přímé úpravy obsahu (textové soubory PDF, ne naskenované/obrázkové soubory PDF) * Obsahuje funkci OCR * Zobrazení, úpravy a přidávání poznámek k souborům PDF
  Prohlížení souborů PDF
  zobrazit více
 9. Polar je výkonná desktopová aplikace pro správu veškerého vašeho webového obsahu, knih a poznámek. Polar uchovává veškerý váš obsah na jednom místě, podporuje značkování, anotace, zvýrazňování a sleduje průběh vašeho čtení.
  Zachycený obsah HTML je kdykoli k dispozici pro prohlížení offline.
  zobrazit více
 10. Adobe Acrobat Reader DC je výkonný software pro prohlížení, tisk a vytváření poznámek k souborům PDF. Je připojen k Adobe Document Cloud - takže je práce s dokumenty PDF na počítačích a mobilních zařízeních snazší než kdy dříve.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 11. Xournal ++ (vidlice Xournal) je software pro ruční psaní poznámek s podporou anotací PDF. Napsáno v C ++ s GTK nezávislým na plattformě, podporující Linux, např. Ubuntu, Debian, Arch, Suse, macOS a Windows 10. Podporuje vstup Pen jako tablety Wacom.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 12. PDF24 Creator je bezplatný a funkcemi nabitý nástroj pro vytváření, sloučení a konverzi PDF pro Windows. Jeho jedinečnou funkcí mezi bezplatnými nástroji pro tisk PDF je editor, který umožňuje snadné sestavování, vytváření a úpravy souborů PDF pomocí funkce Drag & Drop.
  Hlavní okno
  zobrazit více
 13. Adobe Acrobat je řada aplikačního softwaru a webových služeb vyvinutých společností Adobe Systems pro prohlížení, vytváření, manipulaci, tisk a správu souborů ve formátu PDF (Portable Document Format).
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 14. Mendeley pomáhá spravovat a sdílet akademické znalosti: Mendeley Desktop je bezplatný akademický software (Windows, Mac, Linux) pro organizaci a sdílení výzkumných prací a generování bibliografií s 1 GB bezplatného online úložiště pro automatické zálohování a synchronizaci vaší knihovny ...
  Generujte bibliografie ve Wordu a OpenOffice
  zobrazit více
 15. PDF-XChange Viewer je alternativní prohlížeč pro soubory PDF, který vám umožňuje prohlížet a přidávat poznámky k souborům PDF. Můžete přidat text, poznámky s poznámkami a další poznámky a uložit je do souboru, který bude kompatibilní se standardním ...

  Přerušeno

  Od listopadu 2013 společnost Tracker Software uvádí, že „PDF-XChange Viewer byl ukončen a nahrazen editorem PDF-XChange “, ale software byl a stále je čas od času aktualizován od roku 2020

  Snímek obrazovky