Aplikace s funkcí „Upravit PDF“

 1. Inkscape je vektorový grafický editor s otevřeným zdrojovým kódem, který má podobné funkce jako Illustrator, CorelDraw nebo Xara X a používá standardní formát souboru W3C Scalable Vector Graphics (SVG).
  Licence je CC-By-SA 3.0, protože používá obrázek Rizkyho Djatiho Munggarana (https://inkscape.org/~ridjam/%E2%98%85freedom-machine)
  zobrazit více
 2. Draw vám umožní vytvořit cokoli od rychlého náčrtu až po složitý plán a poskytne vám prostředky pro komunikaci s grafikou a diagramy. S maximální velikostí stránky 300 cm x 300 cm je Draw vynikajícím balíčkem pro vytváření technických výkresů, obecných plakátů a mnoha dalších.


 3. PDFsam Basic je bezplatný, open source, multiplatformní software navržený pro: * Sloučení souborů PDF (celé dokumenty nebo vybrané rozsahy stránek), uchovávání nebo vyřazování záložek, acroformů a generování obsahu nebo ne.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 4. Nejmenší, nejrychlejší dostupný a nejrozšířenější editor/prohlížeč PDF * Plné přímé úpravy obsahu (textové soubory PDF, ne naskenované/obrázkové soubory PDF) * Obsahuje funkci OCR * Zobrazení, úpravy a přidávání poznámek k souborům PDF
  Prohlížení souborů PDF
  zobrazit více
 5. Adobe Acrobat Reader DC je výkonný software pro prohlížení, tisk a vytváření poznámek k souborům PDF. Je připojen k Adobe Document Cloud - takže je práce s dokumenty PDF na počítačích a mobilních zařízeních snazší než kdy dříve.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 6. Adobe Acrobat je řada aplikačního softwaru a webových služeb vyvinutých společností Adobe Systems pro prohlížení, vytváření, manipulaci, tisk a správu souborů ve formátu PDF (Portable Document Format).
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 7. Od prvních dnů vizualizace řady Affinity jsme plánovali bezkonkurenční trojici elegantních, moderních aplikací přizpůsobených pro práci s nejnovější technologií-ultrarychlou, s ohromujícím výkonem a zcela zbavenou nadýmání.
  Zatím žádné screenshoty
 8. Xodo je konečný multiplatformní prohlížeč PDF a anotátor. Xodo je výkonný, rychlý a optimalizovaný pro všechny telefony a tablety a umožňuje snadný přístup, úpravy, označování, třídění, sdílení, synchronizaci, správu, podepisování a další funkce i v těch nejsložitějších dokumentech PDF.
  Xodo PDF - komentáře, zvýraznění, podtržení a další
  zobrazit více
 9. ABBYY FineReader PDF je software OCR, který poskytuje bezkonkurenční přesnost rozpoznávání textu a možnosti převodu, což prakticky eliminuje přepisování a přeformátování dokumentů. Pro rozpoznávání textu je podporováno až 190 jazyků.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 10. Malá aplikace python-gtk, která pomáhá uživateli sloučit nebo rozdělit dokumenty PDF a otáčet, ořezávat a měnit uspořádání stránek pomocí interaktivního a intuitivního grafického rozhraní.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 11. Preview je jednoduchá a elegantní aplikace od společnosti Apple pro prohlížení a práci s obrázky a dokumenty PDF.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 12. Nitro Pro vám poskytne vše, co potřebujete k vytváření, převádění, úpravám, podepisování a sdílení 100% průmyslových standardních souborů PDF. Je to jednoduché, přímočaré a intuitivní použití - takže můžete pracovat produktivněji podle svého.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 13. Xournal je aplikace pro vytváření poznámek, skicování, vedení deníku pomocí stylusu. Je to svobodný software (GNU GPL) a běží na Linuxu (nedávné distribuce), Windows a dalších platformách GTK+/Gnome. Podporuje kreslení a psaní na pdf.

  Přerušeno

  Od roku 2017 nebyl aktualizován, ale existuje aktivní vidlice Xournal ++

  Snímek obrazovky
 14. Draw, součást sady Apache OpenOffice , je grafický editor, který vám poskytuje nástroje pro komunikaci s vizuály a diagramy. S maximální velikostí stránky 300 cm x 300 cm je Draw účinný nástroj pro plakáty, grafy, grafy a další.
  Pro technické výkresy s integrovanou funkcí odstupňování (není k dispozici v PowerPointu)
  zobrazit více