Aplikace s funkcí „Převést dokument PDF na Word“

 1. PDFsam Basic je bezplatný, open source, multiplatformní software navržený pro: * Sloučení souborů PDF (celé dokumenty nebo vybrané rozsahy stránek), uchovávání nebo vyřazování záložek, acroformů a generování obsahu nebo ne.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 2. PDF24 Creator je bezplatný a funkcemi nabitý nástroj pro vytváření, sloučení a konverzi PDF pro Windows. Jeho jedinečnou funkcí mezi bezplatnými nástroji pro tisk PDF je editor, který umožňuje snadné sestavování, vytváření a úpravy souborů PDF pomocí funkce Drag & Drop.
  Hlavní okno
  zobrazit více


 3. ABBYY FineReader PDF je software OCR, který poskytuje bezkonkurenční přesnost rozpoznávání textu a možnosti převodu, což prakticky eliminuje přepisování a přeformátování dokumentů. Pro rozpoznávání textu je podporováno až 190 jazyků.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 4. MindMeister je lídrem na trhu v online mapování mysli. Na rozdíl od tradičních nástrojů pro mapování mysli umožňuje MindMeister relace brainstormingu v reálném čase mezi neomezeným počtem uživatelů a vyžaduje pouze standardní webový prohlížeč.
  MindMeister pro počítače a mobily
  zobrazit více
 5. Smallpdf je první software PDF, který se vám bude skutečně líbit. Perfektní brána k produktivním, přenosným a nákladově efektivním řešením správy dokumentů ve vašem každodenním životě.
  Smallpdf Desktop App
  zobrazit více
 6. Nitro Pro vám poskytne vše, co potřebujete k vytváření, převádění, úpravám, podepisování a sdílení 100% průmyslových standardních souborů PDF. Je to jednoduché, přímočaré a intuitivní použití - takže můžete pracovat produktivněji podle svého.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 7. Vytvářejte, převádějte, kontrolujte a upravujte dokumenty PDF ve Windows, Mac OS X a Linux.
  PDF Studio
  zobrazit více
 8. Sejda pomáhá s vašimi úkoly PDF pomocí jednodušší, příjemnější a produktivnější platformy PDF.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 9. iLovePDF je online služba pro práci se soubory PDF zcela zdarma a snadno se používá. Sloučit PDF, rozdělit PDF, komprimovat PDF, kancelář do PDF, PDF do JPG a další! S iLovePDF můžete: o Sloučit více souborů PDF do jednoho. o Rozdělte velké PDF do několika souborů.
  Domovská stránka
  zobrazit více
 10. PDF Reader je ideální aplikací pro každého, kdo pracuje s dokumenty PDF v kanceláři nebo doma. PDF Reader umožňuje organizovat všechny anotované informace pomocí několika klepnutí.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 11. Ve verzi 8 Google Chrome představil bezplatný prohlížeč PDF, který je ve výchozím nastavení nainstalován. Přestože tento modul plug-in postrádá mnoho funkcí doplňku Adobe Acrobat, je mnohem rychlejší a lehčí a aktualizuje se pomocí prohlížeče, nikoli externího nástroje.
  Snímek obrazovky
 12. OfficeSuite je multiplatformní kancelářský balík pro Windows PC, Android a iOS. Má výkonné moduly pro DOKUMENTY, SPREADSHEETS, PREZENTACE a soubory PDF. OfficeSuite je kompatibilní se soubory Microsoft Word, Excel, PowerPoint a Adobe PDF.
  Dokumenty OfficeSuite běžící na Windows 10
  zobrazit více
 13. Pdf Viewer Plus je open source prohlížeč PDF. Funkce -------------- <> Možnost otevřít PDF odkudkoli <> Možnost sdílet PDF <> Mnoho témat Přispět k vývoji JavaCafe01/PdfViewer vytvořením účtu na GitHub.
  Snímek obrazovky
 14. Bezplatná online konverze mnoha typů dokumentů (obrázky, text, video, zvuk ...) a stahování z video platforem (youtube atd.).
 15. AbleWord je velmi schopná aplikace pro zpracování textu, která dokáže číst a zapisovat nejoblíbenější formáty dokumentů včetně PDF.