Aplikace s funkcí „Přehrávat webové video“

 1. Alternativní rozhraní frontend pro YouTube [Instance na invidio.us vytvořená Omarem Rothem byla uzavřena v září 2020.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 2. IINA se zrodila jako moderní aplikace pro macOS, od jejího rámce po uživatelské rozhraní. Přijímá designový jazyk po Yosemite a drží krok s novými technologiemi, jako je Force Touch, Touch Bar a Picture-in-Picture. Revoluční uživatelská zkušenost.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více


 3. - Umožňuje vyhledávat hudbu online - Doporučení Smart Music, může vám získat skladby související s konkrétní skladbou - Umožňuje organizovat hudbu - Umožňuje stahovat skladby při streamování - Umožňuje vyhledávat na YouTube a přidávat výsledky do knihovny, třídit výsledky a další funkce YouTube - Přehrává ...
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 4. Rocketium je online aplikace, která vám během několika minut pomůže vytvořit krásná videa s textem, obrázky, dabingem a záběry. Stačí nahrát grafiku, napsat text, vybrat motiv a můžete vyrazit.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 5. Flowplayer je online video platforma pro provozovatele vysílání, vydavatele a mediální domy. Poskytuje vám nejlepší hodnocení naplnění reklam a nejlepší živé vysílání.
  Zatím žádné screenshoty