Aplikace s funkcí „Publikování“

 1. Scribus je aplikace pro publikování na ploše (DTP). Scribus je navržen pro flexibilní rozvržení a sazbu a schopnost připravit soubory pro zařízení pro nastavení obrazu v profesionální kvalitě. Může také vytvářet animované a interaktivní prezentace a formuláře PDF.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 2. Režim Org je určen pro uchovávání poznámek, správu seznamů úkolů, plánování projektů a vytváření obsahu pomocí rychlého a efektivního systému prostého textu.
  Snímek obrazovky


 3. Duch
  • Zdarma • Open Source
  • Online
  • Vlastní hostování
  • Cloudron
  • Node.JS
  Světově nejoblíbenější moderní publikační platforma pro vytváření nové mediální platformy.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 4. Adobe Acrobat je řada aplikačního softwaru a webových služeb vyvinutých společností Adobe Systems pro prohlížení, vytváření, manipulaci, tisk a správu souborů ve formátu PDF (Portable Document Format).
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 5. Jekyll je jednoduchý generátor statických stránek s vědomím blogů. Vyžaduje adresář šablon (představující nezpracovanou formu webové stránky), provede jej převaděčem a převaděčem Liquid a vyplivne kompletní statický web vhodný k obsluze s Apache nebo vaším oblíbeným webovým serverem.
  Snímek obrazovky
 6. Od prvních dnů vizualizace řady Affinity jsme plánovali bezkonkurenční trojici elegantních, moderních aplikací přizpůsobených pro práci s nejnovější technologií-ultrarychlou, s ohromujícím výkonem a zcela zbavenou nadýmání.
  Zatím žádné screenshoty
 7. Navrhněte profesionální rozvržení pro tisk a digitální publikování. Adobe InDesign bourá bariéry mezi online a offline publikováním. Vytvářejte působivá rozvržení tisku, pohlcující obsah pro přehrávání v běhu aplikace Adobe Flash Player a interaktivní dokumenty PDF.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 8. Dendron je open-source, local-first, markdown-based, note-taking tool built on top of VSCode. Podporuje všechny obvyklé funkce, které byste očekávali, jako je značkování, zpětné odkazy, zobrazení grafu, rozdělené podokna atd.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 9. LaTeX je jazyk pro značkování dokumentů a systém pro přípravu dokumentů pro sázecí program TeX. Termín LaTeX se vztahuje pouze na jazyk, ve kterém jsou dokumenty psány, nikoli na editor použitý k psaní těchto dokumentů. Chcete -li v LaTeXu vytvořit dokument, a.
  Výstup dokumentu
  zobrazit více
 10. Hugo je univerzální webový framework pro generování statických webových stránek. Hugo flexibilně pracuje s mnoha formáty a je ideální pro blogy, dokumenty, portfolia a mnoho dalšího.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 11. Overleaf, dříve WriteLaTeX, je kolaborativní systém pro psaní a publikování, který umožňuje celý proces vytváření akademických prací mnohem rychlejší pro autory i vydavatele.
  Šablony
  zobrazit více
 12. Hubzilla je výkonná platforma pro vytváření vzájemně propojených webových stránek s decentralizovanou identitou, komunikací a rámcem oprávnění vytvořeným pomocí běžné technologie webového serveru. Hubzilla je velmi vhodná pro komunity (jakékoli velikosti).
  Kanál
  zobrazit více
 13. ProcessWire je přátelský a výkonný open source CMS a CMF s výjimečně silným základem. Se všemi vlastními poli, snadno použitelným rozhraním API inspirovaným jQuery a výkonným nástrojem pro výběr stránek se ProcessWire dostane k jakémukoli úkolu.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 14. HubSpot je přední světová příchozí marketingová a prodejní platforma s 15 000 zákazníky ve více než 90 zemích.
 15. Squarespace je řešení typu vše v jednom pro každého, kdo chce vytvořit krásný web. Zahrnuty jsou domény, elektronický obchod, hosting, galerie, analytika a podpora 24/7.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více