Aplikace s funkcí „Podpora akcelerace Intel Quick Sync“

 1. Bezplatný webový prohlížeč vyvinutý společností Google z open source projektu Chromium se zaměřením na rychlost a minimalismus.
  hlavní okno
  zobrazit více
 2. Potplayer je minimalistický přehrávač médií, který má k dispozici rozsáhlou řadu konfigurovatelných možností a spoustu funkcí.

  Bundleware

  Několik antivirů detekuje potenciálně nežádoucí aplikaci (adware) PUA.FusionCore v souboru F.dll, který instalační program aplikace PotPlayer ve složce Temp odstranil. Jakmile je tento soubor zablokován antivirem, program se nainstaluje bez problémů a reklam.

  Hlavní okno
  zobrazit více


 3. XMedia Recode dokáže převádět téměř všechny populární audio a video formáty včetně 3GP, 3GPP, 3GPP2, AAC, AC3, AMR, ASF, AVI, AVISynth, DVD, FLAC, FLV, H.261, H.263, H.
  Formát
  zobrazit více
 4. Jediný hráč, kterého kdy budete potřebovat. Ohromující kvalita videa díky pokročilému enginu. Převod videa optimalizovaný pro sociální média. Inovativní a plně přizpůsobitelné uživatelské rozhraní. Jedním slovem - Splash.

  Přerušeno

  mrtvý po 3 letech bez aktualizací!

  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 5. MediaCoder je bezplatný univerzální dávkový převodník médií, který pěkně integruje nejoblíbenější audio/video kodeky a nástroje do řešení typu vše v jednom. Díky flexibilní a rozšiřitelné architektuře jsou neustále přidávány nové kodeky a nástroje a také podpora nových zařízení.
  Hlavní okno
  zobrazit více
 6. WonderFox DVD Ripper Speedy je výkonný bezplatný software pro kopírování disků DVD, který dokáže zkopírovat obsah disků DVD. Dešifrujte ochranu CSS a kódu regionu
 7. MacX Video Converter je plně vybavený software pro převádění videa pro Mac, který dokáže libovolně převádět videa HD MKV, M2TS, AVCHD a SD videa AVI, MP4, MOV, FLV atd. Na Mac s nulovou ztrátou kvality.