Aplikace s funkcí „REST API“

 1. Searx je metasearch engine, který agreguje výsledky jiných vyhledávačů, aniž by ukládal informace o svých uživatelích. Proč používat Searx?
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 2. Online editor fotografií, který může pracovat se soubory PSD, XCF a Sketch (Photoshop, Gimp a Sketch App). Převod mezi PSD, XCF, JPG, PNG a mnoha dalšími formáty.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více


 3. iTunes je nejlepší způsob, jak organizovat a užívat si hudbu, filmy a televizní pořady, které již máte - a nakupovat ty, které chcete získat. Můžete si dokonce naladit bezplatné hudební stanice na vyžádání, které byly zcela přepracovány našimi odborníky na Apple Music.

  Přerušeno

  V macOS Catalina nebo novější již nepodporují. V systému Windows lze stáhnout, ale nejnovější verze byla v roce 2018.

  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 4. Dynalist je webová aplikace, která vám umožní rozdělit a uspořádat si myšlenky ve formátu seznamů.
  Web
  zobrazit více
 5. Postman je nástroj, který usnadňuje vývoj a používání API. Postman poskytuje všechny funkce potřebné k vytváření nebo simulaci specifikací API a k vytváření testů používá Postman Collection Runner.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 6. Ladění API jako člověk, ne robot. Insomnia je jednoduchý, ale výkonný klient REST API se správou souborů cookie, proměnnými prostředí, generováním kódu a ověřováním pro Mac, Window a Linux.
  Zadejte URL, užitečné zatížení, záhlaví a autorizaci na jednom místě. Poté stačí odeslat.
  zobrazit více
 7. Airtable je snadný, ale účinný organizační nástroj, který funguje přesně tak, jak chcete. Je to rychlé a flexibilní jako tabulka, ale nabízí osvěžující čistý a moderní způsob organizace a spolupráce na všem.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 8. Discourse je open source diskusní platforma vytvořená pro příští desetiletí internetu. Moderní fórum, vše bylo přepracováno tak, aby bylo snadné. Vlastní diskurzivní software je zdarma, hostingová služba je placená.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 9. Seznam původních funkcí (s osobním označením Hlavní body) >> Poznámky lze uspořádat do libovolně hlubokého stromu. Jednu notu lze umístit na více míst ve stromu (viz klonování)
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 10. MindMeister je lídrem na trhu v online mapování mysli. Na rozdíl od tradičních nástrojů pro mapování mysli umožňuje MindMeister relace brainstormingu v reálném čase mezi neomezeným počtem uživatelů a vyžaduje pouze standardní webový prohlížeč.
  MindMeister pro počítače a mobily
  zobrazit více
 11. HTTPie-aitch-tee-tee-pie-je uživatelsky přívětivý klient HTTP příkazového řádku pro éru API. Dodává se s podporou JSON, zvýrazněním syntaxe, trvalými relacemi, stahováním podobným wgetu, pluginy a dalšími.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 12. Torrent Project je torrentový vyhledávač, který indexoval přes 10 milionů živých torrentů a počítá. Čistý, rychlý a přesný vyhledávač BitTorrent. Shromažďování, vyhledávání torrentů a ověřování dat torrentů ze sítě BitTorrent DHT, ...
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 13. Strapi je nejpopulárnější open-source CMS bez hlavy. Strapi dává vývojářům svobodu používat své oblíbené nástroje a rámce a zároveň umožňuje editorům snadnou správu jejich obsahu a jeho distribuci kamkoli.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 14. Firebase vám poskytuje nástroje a infrastrukturu k vytváření lepších aplikací a růstu úspěšných podniků. FUNKCE Pohybujte se rychle
  Snímek obrazovky
 15. Společnost Confluence, které důvěřuje 8 000 podniků, je předním softwarem pro spolupráci a podnikovou wiki pro správu intranetů a znalostí. Zdarma 30denní zkušební verze.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více