Aplikace s funkcí „Export do PDF“

 1. LibreOffice je bezplatný a open-source kancelářský balík, který je kompatibilní s jinými hlavními kancelářskými balíčky a je k dispozici ve všech operačních systémech. Jedná se o nezávisle vyvinutou verzi sady OpenOffice.org. Kancelářský balíček obsahuje: ...
  LibreOffice Writer na Linuxu
  zobrazit více
 2. Joplin je bezplatná aplikace pro psaní poznámek a úkolů s otevřeným zdrojovým kódem, která zvládne velké množství poznámek uspořádaných do poznámkových bloků. Poznámky lze prohledávat, lze je kopírovat, označovat a upravovat buď přímo z aplikací, nebo z vlastního textového editoru.
  Desktopové a mobilní aplikace
  zobrazit více


 3. Writer má všechny funkce, které potřebujete od moderního, plnohodnotného nástroje pro zpracování textu nebo publikování na počítači.
  LibreOffice 6.1 ve Windows 10 (bez panelů nástrojů)
  zobrazit více
 4. diagrams.net (dříve draw.io) je bezplatná online aplikace pro kreslení diagramů pro pracovní postup, BPM, organizační diagramy, UML, ER, síťové diagramy. Není vyžadováno žádné přihlášení ani registrace a funkce zahrnují možnost lokálního ukládání (včetně SVG), řadu šablon,.
  Příklad AWS diagramu pomocí draw.io
  zobrazit více
 5. Paint.net je bezplatný a velmi schopný software pro úpravu obrázků pro Windows. Skvělá alternativa k Photoshopu pro lidi, kteří nepotřebují vše, co PS nabízí.
  Snímek obrazovky
 6. Typora vám poskytne bezproblémový zážitek jako čtenář i spisovatel. Odstraní okno náhledu, přepínač režimů, syntaxe symbolů zdrojového kódu markdown a všechna další zbytečná vyrušování.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 7. Google Docs je online textový procesor, součást Disku Google , který vám umožňuje vytvářet a formátovat textové dokumenty a spolupracovat s dalšími lidmi v reálném čase.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 8. Hierarchická aplikace pro psaní poznámek, která obsahuje zvýraznění bohatého textu a syntaxe, ukládání dat do jednoho souboru xml nebo sqlite.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 9. Okular, multiplatformní, rychlý a nabitý funkcemi, vám umožňuje číst dokumenty PDF, komiksy a knihy EPub, procházet obrázky, vizualizovat dokumenty Markdown a mnoho dalšího.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 10. Affinity Designer je nejrychlejší, nejhladší a nejpřesnější dostupný software pro vektorovou grafiku. Všechny funkce, nástroje, panely a funkce byly vytvořeny od základu po dobu pěti let a byly vyvinuty s potřebami kreativních profesionálů v jádru.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 11. Software pro návrh vektorové grafiky, který vám umožní vytvářet propracovanou grafiku, úžasná rozvržení a ilustrace - to vše v jednom super výkonném nástroji.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 12. Microsoft Word, součást sady Microsoft Office Suite, ale prodávaný také jako samostatná aplikace, je textový procesor společnosti Microsoft.
  Nové zobrazení dokumentu
  zobrazit více
 13. Procreate je kreativní ilustrační aplikace, která získala několik ocenění a byla od základu vytvořena pro iPad s kapesní variantou pro iPhone. Tato aplikace obsahuje kompletní, profesionální sadu nástrojů, která je přístupná a přitom poskytuje sílu a flexibilitu stolních protějšků.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 14. Zachyťte inspiraci z Pinterestu, YouTube nebo webových stránek, organizujte nápady na jednom místě a přidávejte poznámky. Vytvořte náladové nástěnky nebo rychlé náčrty pro vizualizaci a prezentaci nápadů!
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 15. NAPS2 je aplikace pro skenování dokumentů se zaměřením na jednoduchost a snadné použití.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více