Aplikace s funkcí nahrávání obrazovky

 1. OBS Studio (také známý jako Open Broadcaster Software nebo OBS) je software pro streamování obrazovky a živé vysílání dostupný na více platformách včetně macOS, Windows a Linux.
 2. ShareX je bezplatný a otevřený zdrojový program, který vám umožní zachytit nebo zaznamenat jakoukoli část obrazovky a sdílet ji jediným stisknutím tlačítka. Umožňuje také odesílání obrázků, textu nebo jiných typů souborů do více než 80 podporovaných cílů.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více


 3. Potplayer je minimalistický přehrávač médií, který má k dispozici rozsáhlou řadu konfigurovatelných možností a spoustu funkcí.

  Bundleware

  Několik antivirů detekuje potenciálně nežádoucí aplikaci (adware) PUA.FusionCore v souboru F.dll, který instalační program aplikace PotPlayer ve složce Temp odstranil. Jakmile je tento soubor zablokován antivirem, program se nainstaluje bez problémů a reklam.

  Hlavní okno
  zobrazit více
 4. Zoom je video komunikační společnost, která poskytuje služby vzdálených konferencí, které kombinují videokonference, online schůzky, chat a mobilní spolupráci.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 5. SimpleScreenRecorder je rekordér obrazovky Linux, který podporuje X11 a OpenGL. Je snadno použitelný, bohatý na funkce a má grafické uživatelské rozhraní založené na Qt. Může nahrávat celou obrazovku nebo její část nebo nahrávat aplikace OpenGL přímo.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 6. Výkonný, lehký a přesto plně vybavený nástroj pro snímání obrazovky, který vám umožní snadno zachytit a přidávat poznámky na cokoli na obrazovce, včetně oken, objektů, nabídek, celé obrazovky, obdélníkových oblastí/oblastí od ruky a dokonce i posouvání oken/webových stránek.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 7. Vytvářejte videa na webu pomocí špičkového formátu H.264. Žádné vylepšení nebo technospeak, jen jiskřivé video v HD kvalitě s kompaktními velikostmi souborů ... pokaždé. Dvě stávající produkční předvolby (blog a web) a tři nové předvolby (YouTube, HD displej a Screencast.
  Camtasia Studio 9
 8. Bandicam je lehký rekordér obrazovky pro Windows, který dokáže zachytit cokoli na obrazovce vašeho počítače. Umožňuje také zaznamenat určitou oblast na obrazovku počítače nebo zachytit hru využívající grafické technologie DirectX/OpenGL/Vulkan.
  Režim záznamu na obrazovku vám umožňuje nahrávat vše na obrazovku počítače a kreslit čáry, rámečky nebo zvýraznění během nahrávání.
  zobrazit více
 9. Format Factory je multifunkční převaděč médií a ripovač DVD.

  Bundleware

  Při instalaci buďte opatrní: Fórum

  Hlavní uživatelské rozhraní pro verzi 4.0.0
  zobrazit více
 10. VokoscreenNG je uživatelsky přívětivý screencaster pro Linux a Windows. Jedná se o pokračování nyní ukončeného projektu Vokoscreen, který byl zcela přepsán od začátku pomocí Qt a GStreamer.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 11. Jednoduchý animovaný záznamník obrazovky Gif pro Linux. Open-source. Poskytuje snadno instalovatelný balíček Ubuntu deb.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 12. Kazam je jednoduchý program pro nahrávání obrazovky, který zachytí obsah vaší obrazovky a zaznamená video soubor, který lze přehrát v jakémkoli video přehrávači, který podporuje video formát VP8/WebM.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 13. Spectacle je jednoduchá aplikace pro pořizování snímků obrazovky na ploše. Může zachytit obrázky celé pracovní plochy, jednoho monitoru, aktuálně aktivního okna, okna aktuálně pod myší nebo obdélníkové oblasti obrazovky.
  Snímek obrazovky
 14. Pořizujte a sdílejte videa, snímky obrazovky a živé přenosy s přáteli. Udržujte své ovladače aktuální a optimalizujte nastavení hry. GeForce Experience vám umožní vše, což je základním společníkem vaší grafické karty GeForce.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 15. Nejsnadněji použitelný software pro střih domácího videa se speciálními funkcemi pro úpravy vám umožňuje bezproblémové spojování videoklipů, hudby a textu, používání efektů a získání profesionálně vypadajícího domácího filmu během několika minut.