Vytvářejte prezentace

Prezentace prezentací se mohou ukázat jako neocenitelné vizuální pomůcky pro lidi, kteří se pokoušejí předat složité a jemné myšlenky velké skupině lidí. Scénáře, jako je výuka ve třídě nebo prezentace podnikatelského nápadu nebo návrhu, jsou toho příkladem. Od nejpoužívanějších tvůrců slideshow, jako jsou PowerPoint a Keynote, až po volně dostupné alternativy, jako jsou LibreOffice Impress a Prezi, existuje mnoho různých softwarových řešení, která vám pomohou vytvořit nejlepší prezentaci, jakou můžete z jakéhokoli důvodu myslet.

 1. FFmpeg je open source projekt, který vyvíjí knihovny a programy pro zpracování multimediálních dat. FFmpeg je domovem libavcodec, knihovny kodeků využívané velkým spektrem programů, a libavformat, knihovny mux a demux pro kontejnery.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 2. Vytvářejte neuvěřitelné fotografie kdekoli se zcela novým Lightroom CC a 1 TB cloudového úložiště. Získejte výkonné funkce úprav na jakémkoli zařízení v novém, snadno použitelném rozhraní.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více


 3. Microsoft Office Powerpoint
  • Mac
  • Okna
  • Android
  • iPhone
  • Windows S
  • Tablet Android
  • Windows Phone
  • iPad
  • Apple Watch
  Microsoft PowerPoint, součást sady Microsoft Office Suite , umožňuje uživatelům vytvářet působivé dynamické prezentace a integrovat pracovní postup a způsoby snadného sdílení informací.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 4. PhotoScape je zábavný a snadný software pro úpravu fotografií, který vám umožňuje opravovat a vylepšovat fotografie.
  Prohlížeč: Prezentace, Celá obrazovka, Tapeta, Bezztrátové otáčení, Exif
  zobrazit více
 5. MindMeister je lídrem na trhu v online mapování mysli. Na rozdíl od tradičních nástrojů pro mapování mysli umožňuje MindMeister relace brainstormingu v reálném čase mezi neomezeným počtem uživatelů a vyžaduje pouze standardní webový prohlížeč.
  MindMeister pro počítače a mobily
  zobrazit více
 6. ACDSee je komplexní víceúčelová aplikace, která slouží k prohlížení, organizaci a úpravám digitálních fotografií. Kromě toho lze obrázky sdílet na sociálních webech nebo ve vašem vlastním prostoru na webových stránkách vývojáře.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 7. Keynote
  • Zdarma • Vlastní
  • Mac
  • Online
  • iPhone
  • iPad
  • Apple Watch
  Snadno vytvářejte nádherné prezentace pomocí Keynote s výkonnými, ale snadno použitelnými nástroji a oslnivými efekty, díky nimž budete velmi obtížně jednat.
  Hlavní uživatelské rozhraní (zastaralé)
  zobrazit více
 8. PowToon je prezentační software s tématy animovaných postav, rekvizit a skvělých přechodů, který vám umožní přetáhnout se k animované prezentaci a představit svůj produkt nebo službu poutavým a zábavným způsobem.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 9. Pomocí aplikace Fotky můžete prohlížet nebo upravovat fotografie a videa v knihovně Obrázky a na OneDrivu a importovat fotografie a videa. Aplikace Fotky obsahuje širokou škálu možností úprav pro vylepšení vašich fotografií, od automatických oprav až po pokročilé úpravy.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 10. Ashampoo Burning Studio je univerzální software pro vypalování disků CD, DVD a BD. Stejně snadno se vytvářejí také disky s filmy s animovanými nabídkami, prezentace a zvukové disky. Vestavěný návrhář obalů vyrábí obaly a vložky pro všechny typy disků.
  Domovská obrazovka
  zobrazit více
 11. Movavi Video Editor má všechny nástroje, které vám pomohou být kreativní. Využijte vestavěné filtry, efekty, šablony titulů, samolepky, hudbu a zvuky a vytvořte si vlastní video příběh. Výsledky pak uložte v libovolném formátu nebo je nahrajte přímo na YouTube.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 12. Dropmark je nástroj pro vizuální spolupráci pro kreativní lidi a týmy. Přetažením do aplikace na liště nabídek se vaše soubory automaticky nahrají do cloudu. Uspořádejte a pozvěte kolegy, aby je mohli soukromě prohlížet a spolupracovat nebo sdílet svůj obsah se světem.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 13. * Pište své prezentace v textovém značkovacím jazyce. Žádné pomalé, omezující GUI, žádné otravné HTML! * Posouvejte, otáčejte a přibližujte ve 3D s automatickým přemisťováním snímků! \ * Konzole pro prezentátory s poznámkami a náhledy snímků!
 14. LunaPic je online editor fotografií, který vám umožňuje upravovat, ořezávat, otáčet a měnit velikost obrázků, přidávat k fotografiím efekty, vytvářet prezentace, animace a koláže a převádět video na gify.
  Domovská stránka
  zobrazit více
 15. Showfoto je rychlý editor obrázků s výkonnými nástroji pro úpravu obrázků.
  Snímek obrazovky