Aplikace s funkcí „Rozdělit a sloučit soubory PDF“

 1. MEGA
  • Freemium • Vlastní
  • Mac
  • Okna
  • Linux
  • Online
  • Android
  • iPhone
  • Chrome OS
  • Windows S
  • Tablet Android
  • Windows Phone
  • iPad
  • Google Chrome
  • Firefox
  MEGA, nástupce MegaUpload , je služba cloudového úložiště a hostování souborů vyráběná společností Mega Limited.
  Domovská stránka 2018
  zobrazit více
 2. NAPS2 je aplikace pro skenování dokumentů se zaměřením na jednoduchost a snadné použití.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více


 3. PDFsam Basic je bezplatný, open source, multiplatformní software navržený pro: * Sloučení souborů PDF (celé dokumenty nebo vybrané rozsahy stránek), uchovávání nebo vyřazování záložek, acroformů a generování obsahu nebo ne.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 4. Nejmenší, nejrychlejší dostupný a nejrozšířenější editor/prohlížeč PDF * Plné přímé úpravy obsahu (textové soubory PDF, ne naskenované/obrázkové soubory PDF) * Obsahuje funkci OCR * Zobrazení, úpravy a přidávání poznámek k souborům PDF
  Prohlížení souborů PDF
  zobrazit více
 5. PDF24 Creator je bezplatný a funkcemi nabitý nástroj pro vytváření, sloučení a konverzi PDF pro Windows. Jeho jedinečnou funkcí mezi bezplatnými nástroji pro tisk PDF je editor, který umožňuje snadné sestavování, vytváření a úpravy souborů PDF pomocí funkce Drag & Drop.
  Hlavní okno
  zobrazit více
 6. Adobe Acrobat je řada aplikačního softwaru a webových služeb vyvinutých společností Adobe Systems pro prohlížení, vytváření, manipulaci, tisk a správu souborů ve formátu PDF (Portable Document Format).
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 7. Xodo je konečný multiplatformní prohlížeč PDF a anotátor. Xodo je výkonný, rychlý a optimalizovaný pro všechny telefony a tablety a umožňuje snadný přístup, úpravy, označování, třídění, sdílení, synchronizaci, správu, podepisování a další funkce i v těch nejsložitějších dokumentech PDF.
  Xodo PDF - komentáře, zvýraznění, podtržení a další
  zobrazit více
 8. ABBYY FineReader PDF je software OCR, který poskytuje bezkonkurenční přesnost rozpoznávání textu a možnosti převodu, což prakticky eliminuje přepisování a přeformátování dokumentů. Pro rozpoznávání textu je podporováno až 190 jazyků.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 9. Malá aplikace python-gtk, která pomáhá uživateli sloučit nebo rozdělit dokumenty PDF a otáčet, ořezávat a měnit uspořádání stránek pomocí interaktivního a intuitivního grafického rozhraní.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 10. PDFTK Builder je bezplatné grafické rozhraní pro PDFtk , což usnadňuje používání. Je to snadno použitelný nástroj pro shromažďování (sloučení), rozdělení, šifrování, dešifrování, razítko a otáčení (pouze 90 °, 180 ° nebo 270 °) dokumentů PDF.
 11. Smallpdf je první software PDF, který se vám bude skutečně líbit. Perfektní brána k produktivním, přenosným a nákladově efektivním řešením správy dokumentů ve vašem každodenním životě.
  Smallpdf Desktop App
  zobrazit více
 12. iLovePDF je online služba pro práci se soubory PDF zcela zdarma a snadno se používá. Sloučit PDF, rozdělit PDF, komprimovat PDF, kancelář do PDF, PDF do JPG a další! S iLovePDF můžete: o Sloučit více souborů PDF do jednoho. o Rozdělte velké PDF do několika souborů.
  Domovská stránka
  zobrazit více
 13. gscan2pdf může skenovat, čistit skenování a provádět skenování OCR na skenovaných nebo importovaných obrázcích (včetně stávajících souborů PDF, DjVus nebo jiných typů souborů) a vytvářet soubory PDF a DjVu s vloženým textem OCR. Funguje společně s motory tesseract, ocropus, klínové a gocr-OCR
 14. Sloučit, rozdělit, otočit, oříznout a uspořádat dokumenty PDF a jejich stránky pomocí interaktivního a intuitivního grafického rozhraní.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 15. Virtuální tiskárna Microsoft Windows a umožňuje tisknout jako soubory PDF, BMP, JPEG, PCX, PNG a TIFF prakticky z jakékoli aplikace Microsoft Windows.
  Pokročilé možnosti
  zobrazit více