Aplikace s funkcí „Spotlight“

 1. macOS je operační systém založený na Unixu, vyvinutý a uváděný na trh společností Apple Inc. Je navržen tak, aby fungoval na počítačích Macintosh a byl předinstalován na všech počítačích Mac od roku 2002.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 2. LeonFlix
  • Zdarma • Vlastní
  • Mac
  • Okna
  • Linux
  Multiplatformní desktopová aplikace pro sledování filmů a televizních pořadů. Leonflix je vyhledávací nástroj pro filmy a televizní pořady. Zkracuje webové stránky hostující video/soubory a má schopnost streamovat videa hostovaná na těchto webech.

  Používejte opatrně

  Označeno jako potenciálně porušující autorská práva nebo jiné zákony
  Snímek obrazovky


 3. FoxTrot Professional Search vytváří indexové soubory s plným textem z dokumentů na vašich discích a serverech, takže jejich obsah je přístupný během zlomku sekundy.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 4. Ukládejte soubory bez námahy a okamžitě otevřete složky. Díky výchozí složce X fungují dialogová okna Otevřít a Uložit v systému Mac OS X stejně rychle jako vy.
  Ředitel školy
  zobrazit více
 5. HoudahSpot je pokročilý nástroj pro vyhledávání souborů pro Mac. Použijte HoudahSpot k vyhledání těžko dostupných souborů a udržujte často používané soubory na dosah. HoudahSpot staví na Spotlight, který je dodáván s předinstalovaným OS X. Díky tomu je Spotlight výkonnější a jeho používání je snazší.
  Hlavní okno HoudahSpot
  zobrazit více
 6. Tembo
  • Mac
  Tembo: Snadné a efektivní vyhledávání Tembo je účinný vyhledávací nástroj, který je založen na enginu Spotlight. Tembo má za úkol co nejvíce usnadnit vyhledávání (a vyhledávání) souborů, poštovních zpráv, záložek, ...
 7. Vektorové práce
  Vectorworks je počítačový (CAD) softwarový program vyvinutý společností Nemetschek North America, který se používá pro kreslení, technické kreslení a 3D modelování. Vectorworks nabízí možnosti 2D, 3D, řízení výroby a prezentace pro všechny fáze procesu návrhu.
 8. Animoto
  Animoto videa - hudební videa pro vaše obrázky, videoklipy a obrázky.
 9. Brow přidá vaše záložky Google Chrome a Mozilla Firefox do služby OS X Spotlight. Spotlight zobrazí záložky (včetně náhledů), jako je tomu nyní u záložek Safari, a otevře je ve výchozím webovém prohlížeči.
  Zatím žádné screenshoty