Aplikace s funkcí „Podporuje kodek H265“

 1. Bezplatný webový prohlížeč vyvinutý společností Google z open source projektu Chromium se zaměřením na rychlost a minimalismus.
  hlavní okno
  zobrazit více
 2. MPC-HC je extrémně lehký přehrávač médií s otevřeným zdrojovým kódem pro Windows. Podporuje všechny běžné formáty video a audio souborů, které jsou k dispozici pro přehrávání.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více


 3. Avidemux je bezplatný editor videa určený pro jednoduché úlohy řezání, filtrování a kódování. Podporuje mnoho typů souborů, včetně AVI, souborů MPEG kompatibilních s DVD, MP4 a ASF, pomocí různých kodeků. Úkoly lze automatizovat pomocí projektů, fronty úloh a výkonného skriptování.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 4. KMPlayer je univerzální přehrávač médií, který dokáže pokrýt různé typy kontejnerových formátů, jako jsou TS (také od Technisat Digicorder), VCD, DVD, AVI, MKV, Ogg Theora, OGM, 3GP, MPEG-1/2/4, WMV, RealMedia a QuickTime mimo jiné.

  Bundleware

  Při instalaci buďte opatrní. Fórum

  KMPlayer 32bit
  zobrazit více
 5. 5KPlayer je nový bezplatný přehrávač médií pro Mac OS jako all-in-one HD video/hudební přehrávač, AirPlay streamer a bezplatný online stahovač videa/hudby. Přehrává bezchybně 4K/5K, MKV, MP4, AVI, WMV, video z YouTube, hudbu MP3 a DVD na Macu.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více