Aplikace s funkcí „Podpora tabletu“

 1. Měli byste mít plnou kontrolu nad svými daty. Pomáháme vám toho dosáhnout: bezpečný domov pro všechna vaše data. Zabezpečené, pod vaší kontrolou a vyvinuté otevřeným, transparentním a důvěryhodným způsobem. Jsme Nextcloud.
  Jednoduchá a výkonná synchronizace a sdílení souborů
  zobrazit více
 2. Krita je profesionální bezplatný a open source (FOSS) malířský program. Je vytvořen umělci, kteří chtějí vidět dostupné umělecké nástroje pro každého s konceptuálními malbami, texturami a matnými malíři, ilustracemi a komiksy.
  Hlavní okno
  zobrazit více


 3. S tolika nástroji je těžké udržet všechny na stejné stránce. Pojem je nový nástroj, který je všechny sjednocuje. Je to jako Dokumenty Google, ale vše je organizováno a zjistitelné vaším týmem. Skutečná spolupráce v reálném čase.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 4. Foxit Reader
  Foxit Reader je bezplatný a lehký multiplatformní prohlížeč dokumentů PDF. Jeho základní funkce je kompatibilní s PDF Standard 1.7.

  Bundleware

  Instalační program se pokusí nainstalovat McAfee WebAdvisor a PhantomPDF Business. Ty lze přeskočit kliknutím na Odmítnout u každého.

  35 jazyků
  zobrazit více
 5. Hierarchická aplikace pro psaní poznámek, která obsahuje zvýraznění bohatého textu a syntaxe, ukládání dat do jednoho souboru xml nebo sqlite.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 6. Windows 10 je operační systém pro osobní počítač vydaný společností Microsoft jako součást řady operačních systémů Windows NT. Aby společnost Microsoft podpořila jeho přijetí, oznámila, že během prvního roku jeho dostupnosti bude Windows 10 uživatelům k dispozici zdarma ...
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 7. Procreate je kreativní ilustrační aplikace, která získala několik ocenění a byla od základu vytvořena pro iPad s kapesní variantou pro iPhone. Tato aplikace obsahuje kompletní, profesionální sadu nástrojů, která je přístupná a přitom poskytuje sílu a flexibilitu stolních protějšků.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 8. Pixelmator je výkonný, krásný a snadno použitelný editor obrázků. Díky elegantnímu a efektivnímu rozhraní s jedním oknem se zaměřuje spíše na obrázky, které upravujete, než na to, co je kolem nich.
  Pixelmator Pro
  zobrazit více
 9. Clip Studio Paint, dříve Manga Studio nebo ComicStudio v Japonsku, je rodina softwarových aplikací pro Mac OS X a Microsoft Windows používaných pro digitální tvorbu komiksů a mangy.
  Prázdné plátno
  zobrazit více
 10. PaintTool SAI je vysoce kvalitní a lehký malířský software, plná podpora digitizéru, úžasné vyhlazené obrazy, poskytuje snadný a stabilní provoz, tento software činí digitální umění příjemnějším a pohodlnějším. Podrobnosti: - Plně digitalizovaná podpora s tlakem.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 11. FireAlpaca je editor obrázků, který lze snadno a snadno používat. Umožnili jsme poskytnout zcela bezplatné stažení, aby si naše produkty mohlo vyzkoušet více uživatelů z celého světa. Je k dispozici pro uživatele počítačů Mac i Windows!
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 12. Rebelle je jedinečný malovací program, který vám umožní vytvářet realistické kresby akvarelem, akrylem a suchým médiem pomocí míchání barev v reálném světě, mokré difúze a sušení.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 13. JSitor
  • Zdarma • Vlastní
  • Online
  • Android
  • iPhone
  • iPad
  • Software jako služba (SaaS)
  • Živá vazba
  • jsFiddle
  • JS Bin
  • Plunker
  • CodePen
  Online a mobilní editor JavaScript, CSS, HTML a NodeJS editor.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 14. Věříme, že umělci si zaslouží ty nejlepší možné nástroje a jsme odhodláni jim to dát. Cílem s Leonardem je vytvořit nejlepší malířskou aplikaci vůbec.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 15. Icecream Ebook Reader přemění obrazovku vašeho počítače na praktickou čtečku EPUB.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více