Aplikace s funkcí 'Záložky'

 1. Bezplatný a otevřený webový prohlížeč pocházející z Mozilla Application Suite. Firefox je velmi rozšiřitelný a jsou k dispozici tisíce doplňků třetích stran.
  Firefox 60+ Quantum
  zobrazit více
 2. Notepad ++ je bezplatný editor zdrojového kódu a náhrada programu Poznámkový blok, který podporuje několik jazyků.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více


 3. Thunderbird je bezplatný, open source, multiplatformní e-mail, novinky a klient pro rychlé zasílání zpráv. Strategie projektu je vytvořena podle programu Mozilla Firefox .
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 4. Bezplatný webový prohlížeč vyvinutý společností Google z open source projektu Chromium se zaměřením na rychlost a minimalismus.
  hlavní okno
  zobrazit více
 5. Vivaldi je extrémně přizpůsobitelný a nabízí širokou škálu nastavení a vestavěných funkcí navržených tak, aby měl uživatel kontrolu. Díky motoru na bázi Chromia je rychlý a kompatibilní s většinou rozšíření pro Chrome a Vivaldi z něj odstraní kód, který uživatele sleduje.
  Úvodní stránka Vivaldi
  zobrazit více
 6. Opera
  • Zdarma • Vlastní
  • Mac
  • Okna
  • Linux
  • Windows Mobile
  • Android
  • Symbian S60
  • Ostružina
  • Tablet Android
  • BSD
  • PortableApps.com
  • Kindle Fire
  • ReactOS
  Opera je inovativní prohlížeč, který se zaměřuje na implementaci nových technologií, aniž by klesla jednoduchost a snadné použití, rychlost a zabezpečení; podpora a přispívání k otevřeným webovým standardům.
  Domovská stránka
  zobrazit více
 7. Chromium je projekt prohlížeče s otevřeným zdrojovým kódem, jehož cílem je vytvořit bezpečnější, rychlejší a stabilnější způsob, jak mohou všichni uživatelé web používat. Neoficiální přenosná verze prohlížeče Chromium je k dispozici zde: http://crportable.sourceforge.net Binární soubory systému Windows jsou k dispozici na adrese: ...
  Úvodní stránka
  zobrazit více
 8. DaVinci Resolve kombinuje nejpokročilejší barevný korektor na světě s profesionálními vícestopými úpravami, takže nyní můžete upravovat, opravovat barvy, dokončovat a dodávat vše z jednoho systému!
  Hollywoodské postové řešení č. 1
  zobrazit více
 9. Nový Microsoft Edge, který byl od základu přestavěn pomocí Chromia , vám přináší prvotřídní kompatibilitu a výkon, zabezpečení a soukromí, které si zasloužíte, a nové funkce navržené tak, aby vám přinesly to nejlepší z webu.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 10. Firefox Developer Edition vám přináší nejnovější funkce, rychlý výkon a vývojové nástroje, které potřebujete k vytvoření otevřeného webu. Jeho výkonné vývojové nástroje rozšíří vaši schopnost pracovat na více platformách z jednoho místa.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 11. Emulátor konzoly Windows s kartami, který představuje více konzolí a jednoduchých aplikací GUI jako jedno přizpůsobitelné okno GUI s různými funkcemi. Zpočátku byl program vytvořen jako společník Far Manager .
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 12. Oficiální textový editor desktopového prostředí GNOME. Má zvýraznění syntaxe a je vhodný pro programování s podporou několika jazyků. Je rozšiřitelný pomocí pluginů.
  Výchozí vzhled pod GNOME s Adwaita
  zobrazit více
 13. QTTabBar je rozšíření pro Průzkumník Windows, které přináší procházení pomocí karet do prohlížeče souborů Microsoft.
  Průzkumník s kartami
  zobrazit více
 14. Firefox Nightly je vývojový (alfa) kanál kanálu Mozilla Firefox . Firefox Nightly dostává novou verzi každých několik hodin. Nabízí přístup k funkcím krvácející z vývojové větve Firefoxu před jejich finálním vydáním.
  První běh
  zobrazit více
 15. mRemoteNG je vidlice mRemote , open source, záložkového, víceprotokolového, vzdáleného správce připojení. Umožňuje vám zobrazit všechna vaše vzdálená připojení v jednoduchém, ale výkonném rozhraní s kartami.
  Konfigurace připojení