Aplikace s funkcí „Zvýraznění textu“

 1. Foxit Reader
  Foxit Reader je bezplatný a lehký multiplatformní prohlížeč dokumentů PDF. Jeho základní funkce je kompatibilní s PDF Standard 1.7.

  Bundleware

  Instalační program se pokusí nainstalovat McAfee WebAdvisor a PhantomPDF Business. Ty lze přeskočit kliknutím na Odmítnout u každého.

  35 jazyků
  zobrazit více
 2. Okular, multiplatformní, rychlý a nabitý funkcemi, vám umožňuje číst dokumenty PDF, komiksy a knihy EPub, procházet obrázky, vizualizovat dokumenty Markdown a mnoho dalšího.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více


 3. Inoreader
  • Freemium • Vlastní
  • Online
  • Android
  • iPhone
  • Chrome OS
  • Tablet Android
  • Windows Phone
  • iPad
  • Google Chrome
  • Safari
  • Kindle Fire
  • Opera
  • Firefox
  Objevujte, sdílejte a čtěte to nejlepší na webu. S Inoreaderem vám obsah přijde, jakmile je k dispozici. Přihlaste se k odběru kanálů RSS, blogů, podcastů, vyhledávání na Twitteru, stránek na Facebooku, dokonce i e -mailových zpravodajů! Získejte nefiltrované zpravodajské kanály nebo je filtrujte podle svých představ.
  Zatím žádné screenshoty
 4. Qiqqa je bezplatný manažer pro výzkum a reference. Vyhledávejte, čtěte a přidávejte k nim poznámky. Poté si prohlédněte svou práci, okamžitě napište a vytvořte bibliografie.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 5. Lepší čtení a průzkum s anotacemi, zvýrazňovačem, poznámkami, archivací, záložkami a dalšími.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 6. Polar je výkonná desktopová aplikace pro správu veškerého vašeho webového obsahu, knih a poznámek. Polar uchovává veškerý váš obsah na jednom místě, podporuje značkování, anotace, zvýrazňování a sleduje průběh vašeho čtení.
  Zachycený obsah HTML je kdykoli k dispozici pro prohlížení offline.
  zobrazit více
 7. Adobe Acrobat je řada aplikačního softwaru a webových služeb vyvinutých společností Adobe Systems pro prohlížení, vytváření, manipulaci, tisk a správu souborů ve formátu PDF (Portable Document Format).
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 8. Komentování s kýmkoli a kdekoli Naším posláním je přinést na web novou vrstvu. Pomocí Hypothes.is můžete diskutovat, spolupracovat, organizovat svůj výzkum nebo si dělat osobní poznámky.
  Zvýraznit
  zobrazit více
 9. Markup je odborník na anotace webu a dokumentů. Umožňuje zvýraznit vše na souborech PDF, webových stránkách a knihách ePub. Díky značkám můžete snadno přidávat, spravovat a zálohovat své značky na jednom místě.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 10. iBooks je úžasný způsob stahování a čtení knih. Obsahuje iBookstore, kde si můžete stáhnout nejnovější nejprodávanější knihy i své oblíbené klasiky.
  iBooks na iPhonu /iPodu
  zobrazit více
 11. Sledujte videa z youtube / vimeo, poslouchejte zvuk soundcloudu, prohlížejte si obrázky, čtěte články a navštěvujte odkazy na webové stránky a mnoho dalšího přímo z jednoho řídicího panelu a přitom ukládejte své odkazy v šifrované podobě (ani my je neumíme číst!).
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 12. Nástroj ke kontrole potenciálního vylepšení kreativního a technického psaní. Zdůrazňuje tvrdá a rychlá pravidla, jako například: Příslovce Vyplňující slova Pasivní hlas Lexikální iluze Běžně zneužívaná slova Zájmena
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 13. Pracovní prostor pro zvýraznění, organizaci a spolupráci na vašich článcích z výzkumu.
  Snímek obrazovky
 14. PaperSpan je snadno použitelná bezplatná aplikace pro ukládání webových stránek pro pozdější čtení. Uložte stránky z prohlížeče počítače nebo telefonu a otevřete je z obou. Užitečné pro správu webových odkazů, které se vám vyplatí přečíst, ale někdy později.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více